whatsapp ico

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

03.06.2020 02:57, Admin

Yapay kızlık zarı, bekâret zarı olarak da bilinen zarın herhangi bir durumda yırtılması ile kullanılır. Kızlık zarı dikimi de bu durum karşısında izlenebilecek bir diğer yoldur.

Kızlık zarı sadece ilişkiye girmeyle bozulmaz. Kızlık zarı olarak bilinen bekâret zarı yanlış hareketler, genetik hastalıklar ve kaza yoluyla da bozulabilir. Bunun yanında bayanların %0,2 si zarı olmadan dünyaya gelir. 

Kızlık zarının işlevi vücuda vajinal yoldan girebilecek olan mikrop ve bakterilerin engellemesidir. Fakat özellikle ülkemizde bekâret zarı olarak bir bayanın mahremiyetini simgeler. Bu anlayış dolayısı ile kızlık zarı bazı aileler için çok önemlidir ve ne yazık ki kızlık zarının bozulmuş olması durumunda çok kötü sonuçlara yol açmaktadır ve aile düzeninde bozulmalara yol açmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır

Kızlık zarı bozulmasının tedavi yollarından biri de kızlık zarı dikimidir. Kızlık zarı dikimi kamu hastanelerinde yani devlet hastanelerinde gerçekleştirilen bir operasyon değildir. Sadece özel hastanelerde uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilen bu işlem oldukça külfetli bir işlemdir. 

İllere ve özel hastanelere göre değişiklik gösteren kızlık zarı dikimi fiyatları için öncelikle muayene işlemi gereklidir. Bulunduğunuz şehre göre 
kızlık zarı dikimi yapan hastaneleri sitemizde bulabilir veya uzman danışman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı

Yapay kızlık zarı ise kaybedilen kızlık zarının yerine kullanılabilen teknolojinin son icadı olan bir üründür. Gelişen teknoloji ile ilk defa Almanya da üretilmeye başlanmıştır. Sentetik deriden oluşan yapay kızlık zarı içerisinde kan topları barındırır. Yapay kızlık zarını vajinanıza yerleştirdiğinizde vagina içerisinde ki hormonlar ile birleşerek kana dönüşür. Kurutulmuş kan toplarının erimesi için mastürbasyon yapmanız gerekir. %99 olumlu sonuç verir ve herhangi bir şekilde orijinal kızlık zarının bozulmasından ayırt edilemez.

Ülkemizde yapay kızlık zarı satışlarının arttığını gören bazı rant sahipleri Almanya dan gelen orijinal ürünlerin maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı, Çin üzerinden sahte ürünleri çok ucuza getirerek piyasaya sürmüşlerdir. Çin de imal edilen bu sahte yapay kızlık zarları boya içerir ve vücuda bulaştığında çıkmayan pembe renk verir.

Yapay Kızlık Zarının Orjinalliği Nasıl Anlaşılır

Bu sahtekâr şirketler ürünlerinin Japon malı olduğunu ve faturalı olduğunu söyleyerek satarlar. Web siteleri genellikle tek bir ürün üzerine satış yapar. Web sitelerinde adres bilgileri yer almaz. Ürünü gönderdiklerinde herhangi bir fatura veya fiş içerisinde bulunmaz. Bunun nedeni yasal yolları kapatarak herhangi bir şekilde hakkınızı aramanızı engellemektir. Sık sık numaraları ve web sitelerinin isimleri ve adresleri değişir. Bu ürünler kimyasal boya ve kanserojen madde içerir. Sağlığınız açısından ucuz olan ürünleri tercih etmeyiniz. Faturasız ürün almayın kandırılmayın.

Yapay Kızlık Zarı orijinal olarak sadece Almanya’da üretilir.

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Kullanılır

Yapay kızlık zarı kullanımı çok basittir. Öncelikle sakin olmanız gerekir. Sadece birkaç dakika süren bir işlemdir ve sonrasında hazır olacaktır. 

Yapay kızlık zarının %100 etkili olabilmesi için vajinanın tamamen kuru olması gereklidir. Vajina içini kurulayabilmeniz için ürünün yanında gönderdiğimiz tamponu poşetini açarak vajinanıza serçe parmak boyunda yerleştiriniz. 5 dk bekledikten sonra tamponu çıkarınız ve zaman kaybetmeden gümüş renkli jelatini dikkatlice açınız. Bu jelatin içerisinde zar mevcuttur ve çok narindir. Zarı tutarken eliniz tamamen kuru olmalıdır. Yapay kızlık zarının bir tarafı daha yoğun haldedir. Yoğun olan taraf içeriye gelecek şekilde vajinaya yerleştirilir. Serçe parmağınız ile vajina içerisine 3-4 cm itmeniz yeterlidir. Sonrasında 20 dk ön sevişme yaparak ilişkiye girdiğinizde kan akıntısı olur. 

Yapay kızlık zarının bozulması ile ortaya çıkan bu kan sabun ile yıkandığında tamamen çıkar. Vajina içerisinde kalan elastik yapı 2 saat içerisinde tamamen eriyerek dışarı atılır.

Yapay Kızlık Zarını Kullananların Yorumları

Yapay kızlık zarı en çok sattığımız ürünlerden biridir. Daha önce ürünümüzü satın almış olan birçok müşterimizin bize olumlu veya olumsuz yaptıkları dönüşleri ve yorumları sizinle paylaşıyor bunun yanı sıra yapay kızlık zarının kullanımında fikir sahibi olabilmeniz için yapay kızlık zarı kullanmış olan müşterilerimizi size yönlendiriyoruz. 

Aklınıza takılan her türlü soru için uzman destek ekibimize danışabilir ve bayan ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek hatlarımız 0242-252-0013 veya 0850-885-0721den bize ulaşabilirsiniz.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık ZarıYapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir d..

299TL

Bekaret Hapı

Bekaret Hapı

Bekaret Hapıİngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulm..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL