whatsapp ico

Yapay Kızlık Zarı Kullanan Var mı?

01.01.2019 03:32, Admin

Yapay Kızlık zarı kullanan birçok müşterimiz mevcuttur. Yapay kızlık zarına olan güven, piyasada mevcut olan Çin malı ürünlerin yarattığı sorunlar nedeni ile gün geçtikçe azalmaktadır. Çin malı ürünler 150-200 TL arasında satılmakta ve boyası vücuttan çıkmamaktadır. Bu çin malı yapay kızlık zarları Japon malı diye piyasada satılmaktadır. Kullanan müşterilerin neredeyse tamamı bu üründen şikayetçi olduğundan orijinal yapay kızlık zarlarının da ismi kötüye çıkmıştır.

Biz firmamız adına bu yanlış anlayışı düzeltmek amacı ile;

Yeni müşterilerimize ürünü kullanmış olan müşterilerimizin izinleri dahilinde deneyimlerini sunuyoruz.

Alman malı yapay kızlık zarı kullanan müşterilerimizden sadece %1 lik bir kısmı ürünü uygulamada sıkıntı yaşamış ve bize dönüş yapmışlardır. Uygulamanın nasıl yapılacağı detayları ile aşağıda belirtilmiştir.

Çin malı yapay kızlık zarları Japon malı adı altında piyasada satılmaktadır.

Dünyada sadece Almanya da ve Çin de üretilen bu ürün Japonya da üretilmemektedir. Japonya da üretildiğini ve satışının yapıldığı öne sürülen kızlık zarını satın almayınız.

Ürün kullanımı ardından ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızdan ve paranızdan olamamak için faturalı ve orijinal ürünleri tercih ediniz.

Yapay Kızlık Zarı Nasıl Yerleştirilir?

Yapay Kızlık zarı uygulanması çok kolay bir üründür. Vajinanızı tamamen kuruladıktan sonra yoğun olacak taraf içeri gelecek şekilde vajinaya yerleştirilir ve 20 dk lık ön sevişme yapılarak ilişkiye girilir. Çok hassas olan yapay kızlık zarını dikkatli tutmanız gerekir aksi halde yırtılarak dağılır. Serçe parmağınız ile vajina içerisine 3-4 cm itmeniz yeterlidir.

Yapay Kızlık zarı içerinde kan topları mevcuttur. Temizlenişi kan ile aynı şekildedir. Yapay kızlık zarını temizlemek için sabun veya benzeri bir ürün temizleyici ile yıkamanız yeterlidir. Vücut üzerinde kuruyarak kalmamasına dikkat edilmelidir.

Yapay Kızlık Zarını Kullanmış Kişilere Danışın

Yapay kızlık zarını daha önce kullanmış ve sonuçlarını incelemiş olan müşterilerimizden almış olduğumuz izin ile iletişim bilgilerini siz değerli müşterilerimize referans sunuyoruz. Daha önceden yapay kızlık zarını kullanmış ve sonucundan memnun kalan veya herhangi bir şekilde sorun yaşamış müşterilerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Yapay kızlık zarını kullanmış diğer müşterilerimizden referans almak için uzman müşteri temsilcimiz ile görüşerek iletişim numaralarını alabilirsiniz.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık ZarıYapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir d..

299TL

Bekaret Hapı

Bekaret Hapı

Bekaret Hapıİngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulm..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL