whatsapp ico

Uygun Fiyatlı Bayan Azdırıcılar

25.06.2019 18:17, Admin

Bayan azdırıcı ürünler çok farklı formatlı olabilmektedir. Bu bayan azdırıcıları incelediğimiz zaman karşımıza bayan azdırıcı damla, bayan azdırıcı toz, bayan azdırıcı hap, bayan azdırıcı parfüm ve bayan azdırıcı çikolata gibi birçok farklı çeşit karşımıza çıkmaktadır.

Bu makalemizde bayan azdırıcılar arasında en uygun fiyatlı olan ürünlerin etkilerini ve kullanım detayları ile bayanlar üzerinde ki etkileri inceleyeceğiz.

Bilindiği üzere en uygun fiyatlı bayan azdırıcılar yerli üretim bayan azdırıcı damlalardır. Yerli üretim bayan azdırıcı ürünlerin başında 365Drops adı ile piyasaya sürülen bayan azdırıcı damla bulunmaktadır. Yerli üretim damlalar arasında en uygun fiyatlı damladır. Piyasada 39TL civarında satılmaktadır. 20ml cam şişe içerisinde kullanıcılara sunulan bayan azdırıcı damla ortalama olarak %3 civarında afrodizyak bileşim içerir. Bayanlar tarafından kullanıldığında 30 dakika içinde etkileri başlayan bayan damlanın etkileri kan akışında hızlanma ve terleme gibi belirtiler göstermektedir.

Bayan azdırıcı damlalar arasında bir diğer uygun fiyatlı olarak satılan yerli üretim damlalarımız Womenizer ve Musele bayan azdırıcı damlalardır. 20ml cam şişe içerisinde müşteriye sunulan bayan azdırıcı damlalar ortalama olarak %5 civarında afrodizyak bileşimden gelirler. Ortalama olarak 49TL civarında ki fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Uygun fiyatlı bayan azdırıcılar arasında diğer bayan azdırıcımız SXO bayan azdırıcı damla, Spanish Fly bayan azdırıcı damla ve Cantharis D6 gibi bayan azdırıcılar yer almaktadır. Bu bayan azdırıcı damlalar ise ortalama 59TL civarındadır. Bileşimler içerisinde ki afrodizyak oranı %8 civarındadır. Tüm bayan azdırıcılar gibi çok hızlı olarak kana karışır ve 20-30 dakika gibi bir sürede etki göstermeye başlarlar.

Bayan Azdırıcı Damla Etkileri 

Bayan azdırıcılar arasında en fazla tercih edilen ürün kullanım kolaylığından dolayı bayan azdırıcı damlalardır. Bayan azdırıcı damlaların etkileri içerdiği afrodizyak miktarı ile doğrudan orantılıdır. Bayan azdırıcı damla bileşiminde kullanılan afrodizyak miktarı ne kadar fazla olursa bayan azdırıcı damla o kadar etki olmaktadır.

Bayan azdırıcı damlalar orijinal olması kaidesi ile az veya çok olarak bayanlar üzerinde etki gösterirler. Bayan azdırıcı damlaların bileşiminde bulunan afrodizyak miktarı %10 civarında ise çok etkili sonuçlar alınabilmektedir. Afrodizyak oranı %10 civarında olan bayan azdırıcı damlalara örnek olarak Blue Drops bayan azdırıcı damla ve Yeşil damla bayan azdırıcı gösterilmektedir. Blue drops ve Yeşil damla bayan azdırıcı damlalar orta etkide en fazla tercih edilen ürünlerdir. 

İçildiğinde 20 dakika civarında etkileri ortaya çıkmaya başlayan bayan azdırıcı damlaların belirtileri tende pembeleşme ve terleme ile başlar sonrasında göğüsler ve saçlarla oynama gibi durumlar ile devam eder. Dünya genelinde en fazla tercih edilen bayan azdırıcı damla ise 2 yıldır piyasada satılmakta olan Estrogenolit bayan azdırıcı, lady era bayan azdırıcı ve füzyon bayan azdırıcı damladır. Estrogenolit bayan azdırıcı, bayan azdırıcı damlalar arasında en fazla afrodizyak bileşim içeren damladır ve Çek Cumhuriyetinde üretimi yapılmaktadır. 10ml cam şişede kullanıcıya sunulan bayan azdırıcı damla kullanımı ise gayet basittir. Herhangi bir içecek içerisine 7 damla eklendiğinde 20 dakika içerisinde etkileri başlar.

Estrogenolit bayan azdırıcı orijinal şişesi 10ml dir ve ortalama 10 kullanımlıktır. %20 civarında afrodizyak bileşim içeren Estrogenolit bayan azdırıcı damla bilinen en etkili bayan azdırıcı damladır.

Müşterilerimiz tarafından neredeyse hiç şikâyet almayan Estrogenolit bayan azdırıcı damlanın etkileri başladıktan sonra hızla kana karışarak beyne ulaşır ve östrojen hormonu salgılanmasını sağlar. İçerinse bulunan yapay adrenalin sayesinde bayan neredeyse üzerinize atlayacak hale gelir. Bayan azdırıcı damla kullanıldıktan sonra bayan sadece orgazm yolu ile rahatlayabilir. Vücuttan 2 saat sonunda idrar yolu ile tamamen atılır ve hiçbir kalıntı bırakmaz.

Bayan azdırıcı damlalar hakkında aklınıza takılan soruları uzman destek ekibimize danışabilir veya ücretsiz telefonumuz 0242-252-0013 den bize ulaşabilirsiniz.


  Bayan AzdırıcılarBayan İstek ArttırıcıBayanlar İçin Damla

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya ter..

79TL

SXO Bayan Azdırıcı Damla

SXO Bayan Azdırıcı Damla

SXO Bayan Azdırıcı Damla SXO Bayan azdırıcı ile bitmeyen geceler yaşayacaksınız. Bayanlar üzerinde..

59TL

Blue Drops Bayan Damla

Blue Drops Bayan Damla

Blue Drops Bayan DamlaBlue drops bayan azdırıcı damla Almanya dan ithal bir üründür. Bayan azdırıcı ..

79TL

Cantharis D6 Bayan Damla

Cantharis D6 Bayan Damla

Cantharis D6 Bayan DamlaCantharis D6 Bayan Damla bayan istek artırıcı damlaların yeni bir ürünüdür. ..

69TL

Spanische Fliege Bayan Damlası

Spanische Fliege Bayan Damlası

Spanische Fliege Bayan Damlası Spanish Fly olarak bilinen Spanische Fliege bayan damlası bayan iste..

49TL