whatsapp ico

Soel Narkotik Erkek Parfüm 50 ml EDP - Afrodizyak etkisi

28.09.2020 16:22, admin

Soel Parfüm, kokuların cinsel dünyamızı etkilediğini bütün araştırmalarda görebilmekteyiz. Bu nedenle afrodizyak etkili parfümlerinde günümüzde üretimi ve satışı çok yaygın hale gelmiştir. Soel markası afrodizyak etkili parfüm üretiminde son zamanlarda çığır açmıştır. Herkesin aklına afrodizyak ne işe yarar gibisinden bir soru canlandığını ve bunun cinsel hayatımızda nasıl etki ettiğini merak ederiz. Duygular cinsel arzularımızı tetiklerken afrodizyak etkili parfümlerin karşı taraf üzerinde cinsel dürtüyü arttırdığı kanıtlanmış ve bu nedenle afrodizyak ürünleri piyasada çok fazla bir şekilde satılmaktadır.

Afrodizyak parfüm nedir?

Afrodizyak, yunan mitolojik tanrısı olan (Afrodit) aşk ve güzellik tanrısından gelmektedir. Aşkın, güzelliğin ve cinsel arzunun arttırılması için bir sürü formül denenmiştir. Bu uygulanan formülere de afrodizyak etkisi denir. Afrodizyak parfüm kokularının cinselliği etkilediği 18.YY’da bulunmuş ve günümüze kadar etkileri bilinen kokular arasında yer almaktadır. Bunların içerisinde bayan azdırıcılar, cinsel performans arttırıcılar gibi şeylerde bulunur. 
soel afrodizyak parfüm

Soel Parfüm nedir?

Soel parfüm günümüzde afrodizyak etkisini ön planda tutan kokulu ürünler üreten firmanın sunduğu parfüm çeşididir. İlişkinize veya yeni biriyle tanışmanıza vesile olacak bu parfüm genel olarak çok etkili ürünler arasında yer almaktadır. 

Soel Parfüm İçeriği Nedir?

Soel Parfümün etken maddeleri şunlardır;
Bergamot
Liçi
Şeftali
Yasemin
Şakayık
Portakal çiçeği
Ahşap
Yosun
Misk
Yukarıdaki maddeler soel parfümün formülünde bulunmaktadır. Soel parfümün afrodizyak etkisi yaran bitkileri etken madde olarak kullandığı ve bu maddelerle cinsel etkiyi arttırdığı kanıtlanmış olan bir bayan azdırıcı yani afrodizyak etkili parfümdür.

Soel Afrodizyak Parfüm Etki Süresi

Soel parfüm 3 güne kadar üzerinizde kalıcı kokusuyla yüksek oranda afrodizyak içeren parfüm çeşididir. İçerisinde bulundurduğu doğal bitkisel özler sayesinde etkileri kadınlar üzerinde etki göstermektedir. Sadece karşı cinsi etkilemek için değil, gündelik hayatınızda da kullanabilirsiniz. Soel Afrodizyaklı Aşk Parfümünü alanlar insanların hallerinden memnun olduğu yorumlarında görülmektedir. Kısaca Soel parfüm etkisiyle hayatınıza renk katacaksınız, beklide soranlara söylemekten kaçacaksınız. Ne de olsa üzerinizdeki ilgiyi başka biri ile paylaşmak istemezsiniz.

  Bayan Azdırıcılar

Önerilen Ürünler

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı ParfümBayan azdırıcı parfüm kokusu ile bayanları kendinize aşık edeceksiniz. Bayan az..

89TL