whatsapp ico

Musele bayan damla incelemesi

01.01.2019 02:53, Admin

Musele bayan damla bilindiği üzere yerli üretim olan en uygun fiyatlı bayan istek artırıcılardan biridir.

Musele bayan damla 20ml şişe içerisinde satışa sunulmakta ve internet üzerinde 18TL ile 69TL arasında fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Bilindiği üzere bayan damlaların etkileri içerdiği afrodizyak ile doğrudan etkilidir. Musele bayan damla içerisinde afrodizyak oranı ortalama %3 civarındadır. Bu afrodizyak oranı düşük etki sağlamakta veya bünyesi güçlü olan bayanlar üzerinde neredeyse hiç etki göstermemesini sağlamaktadır.

Musele bayan damla neredeyse tüm eczanelerde satılmaktadır. Musele bayan damla eczane fiyatı ise ortalama 49TL dir.

Musele bayan damla birçok müşterinin yıllardır denemekte ve sonuç alamadığı ürünlerden biridir. Musele bayan damla satışı müşterilerimizden gelen şikâyetler sonucu satıştan kaldırılmıştır.

Musele Bayan damla Kullanımı

Musele bayan damla alkolsüz ve asitsiz içecekler içine ortalama 10 damla eklenerek kullanılması önerilen bir bayan istek artırıcıdır. 200ml yani 1 su bardağı ölçüsünde ki içecek içerisine 10 damla eklenildiğinde 20-30 dakika içerisinde etkilerinin başlayacağı belirtilse de musele bayan damlayı kullanan müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde hiçbir etkisinin bulunmadığı belirtilmiştir.

Sonuç olarak Musele bayan damla en düşük etkili bayan istek artırıcılardan biridir ve fiyatına aldanarak sonuç beklememek gerekir. Uygun fiyatlı olan musele bayan damla sonuç beklemeden kullanılacak bir bayan istek artırıcıdır.

En etkili Bayan İstek Artırıcılar

En etkili bayan istek artırıcılar yukarıda da belirttiğimiz gibi afrodizyak oranı fazla olan ürünlerden meydana gelmektedir.

füzyon damlaAfrodizyak oranı en fazla olan ve etkileri kanıtlanmış en etkili bayan istek artırıcı damla FUZION SEX DROPS dur. Türkçesi ile füzyon damla bilinen en etkili bayan istek artırıcıdır. Para iade garantisi ile satılan Füzyon bayan damla 10ml yani 10 kullanımlıktır. 

Füzyon damla fiyatı kargo dahil 199TL dir. 

ABD üretimi olan füzyon damla içecek içerisine eklendiğinde 15-20 dakika da etkileri başlar ve 3 saat boyunca devam etmektedir.

Fuzion Sex Drops / Füzyon damla satın al

Orta derece etkili bayan damlalar

Orta derecede etkili bayan istek artırıcı damlalar ise başta Lady era damla ve Estrogenolit gibi birçok ürün sayılabilmektedir.

Tamamen doğal özlerden meydana gelen bayan istek artırıcılar arasında orta derece etkili ürünler afrodizyak oranı %8 ile %10 afrodizyak içeren bayan istek artırıcılardır.

lady eraTüm bayan istek artırıcı damlalar gibi içildiğinde etkileri 15-20 dakika içerisinde başlamaktadır.

Lady Era Satın al

Lady era bayan damlanın hapı da mevcuttur ve fiyatı kargo dahil 99TL dir. Lady Era bayan damla 8 kullanımlık, Lady era hapı ise 8 tablettir. Lady era ürünleri fransa üretimidir ve Fransa dan ithal edilmektedir.

Estrogenolit bayan istek artırıcı hap ve damla ise Çek cumhuriyeti üretimi olan bir bayan istek artırıcıdır. Orta derece etkili ürünler arasında en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Estrogenolit ürünlerinin rağbet görmesi ile piyasaya sahtesi Eskişehir de imal edilerek bazı firmalar tarafından satılmaya başlanmıştır.

Estrogenolit damla ve hap fiyatı kargo dahil 99TL dir.

Estrogenolit Damla Satın Al

Bayan istek artırıcılar ile alakalı daha fazla bigiyi ürün sayfalarından ve canlı destek hattından edinebilirsiniz.

Not: Bayan istek artırıcı gibi cinsel ürünleri internet üzerinden satın aldığınızda PTT nin kontrollü kargo sistemi ile gönderilmesini talep ediniz ve ücret ödemesi yapmadan önce kargonuzu kontrol etmeyi talep ediniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL