whatsapp ico

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir

01.01.2019 05:05, Admin

Kızlık zarı dikimi devlet hastanelerinin karşılamadığı özel bir işlemdir bundan dolayı hiçbir sosyal güvence tarafından karşılanmaz. Özel hastanelerin gerçekleştirdiği kızlık zarı dikim fiyatları illere ve hastanelere göre farklılık göstermektedir.

Kızlık zarı dikimi yapılmadan önce muayene yapılması gerekir. Muayene çok kısa sürer ve randevu sistemi ile yapılır. Kızlık zarı dikimi ve randevu işlemleri hakkında detaylı bilgiyi uzman ekibimizden alabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi herhangi bir yolla yırtılmış olan vajina içerindeki zarın tekrar birleştirilme işlemidir.

Türkiye de kızlık zarı diğer adıyla bekâret zarı namus simgesi olarak görülmektedir. Kızlık zarı kaybedilmesi durumunda aile baskısı artabilir ve kızlık zarını kaybeden kişiler için yanlış sonuçlar doğurabilir. Kızlık zarı sadece ilişki durumlarında kaybedilmez. Kızlık zarı mastürbasyon yaparken, yanlış bazı hareketler ve hastalık durumlarında da kaybedilebilir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikim fiyatları Türkiye genelinde farklılık göstermektedir. Kızlık zarı dikim fiyatları muayene sonrası belli olmaktadır. Kızlık zarı dikimi 45 dk süren bir işlemdir. Bunun yanında hiçbir yardım almadan kendiniz 5 dk uygulayabileceğiniz yapay kızlık zarı da ilerleyen teknoloji ile uygulanmaya başlanmıştır.

Kızlık Zarı Dikimi 299TL

Kızlık zarı dikimi bu kadar ucuz olur mu demeyin… Hastanelere özel doktorlara ve dikim işlemlerine binlerce lira para harcamak yerine orijinal kızlık zarı ile birebir aynı etkiyi sağlayan Alman malı yapay kızlık zarı 299TL dir. Paket içerisinde 2 adet ürün bulunur. Bu ürünlerden biri yapay kızlık zarını deneyerek sonucu öğrenmeniz ve diğer yapay kızlık zarını istediğiniz zaman kullanabilmeniz içindir.

Yapay Kızlık Zarı Nedir?

Yapay kızlık zarı Dünyada ilk defa Almanlar tarafından 2013 yılında hazırlanmış ve testleri yapılarak kızlık zarının daha fazla önemsendiği ortadogu ülkelerine satılmaya başlanmıştır. Bu pazarın büyüklüğünü fark eden Çinli girişimciler her durum gibi bu duruma da girmiştir.

Yapay kızlık zarı dünyada sadece Almanya ve Çin de üretilmektedir.

Yapay kızlık zarını daha fazla kar elde etmek amacı ile japon malı adı altında Çin malı ürünler satılmaktadır. Yırtıldığı durumda çok açık renkte kimyasal pembe bir boya akıntısı olur. Bu pembe boya herhangi bir durumda vücuttan çıkmaz ve yapışarak kalır. Bu ürünler faturasız olarak satılmakta ve herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır. Sağlığınız açısından orijinal ve faturalı ürünleri tercih ediniz.

Detaylı bilgi ve destek için lütfen uzman ekibimiz ile temasa geçiniz.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık ZarıYapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir d..

299TL

Bekaret Hapı

Bekaret Hapı

Bekaret Hapıİngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulm..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL