whatsapp ico

Kızlık Zarı Dikimi Konya

01.01.2019 02:51, Admin

Kızlık zarı dikimi özel olarak yapılan bir işlemdir. Konya da kızlık zarı dikimi yapan özel hastaneler randevu sistemi ile çalışmaktadır. Konya da kızlık zarı dikimi öncesi muayene olmanız gerekmektedir.

Muayene işlemleri, hastanelerin listesi, uzman personel ve randevu işlemleri için uzman bayan ekibimiz ile temasa geçebilir veya 0850-885-0721 nolu ücretsiz destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Konya'da Kızlık Zarı Dikimi Yapan Hastaneler

Konya da ki özel hastaneler Özel Farabi Hastanesi, Büyükşehir Hastanesi, Konya Hospital ve Bin Konut Tıp merkezi dir. Detaylı bilgi için uzman bayan ekibimiz ile temasa geçebilir ve canlı destek ile bilgi alabilirsiniz.

Kızlık Dikimi Nasıl Yapılır

Kızlık zarı dikimi operasyonu steril ortamlarda uzman personel ile yapılan bir işlemdir ve ortalama 45 dk sürer. Muayene sonrası detaylı bilgi verilir. Yırtılmış olan kızlık zarının tekrar birleştirilmesi işlemidir. Kızlık zarı dikildikten sonra ortalama 30 gün süre ile sabit kalır ve sonrasında yırtılma olur.

Konya'da kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Konya da bulunan özel hastanelerde kızlık zarı dikim fiyatları muayene sonrası net olarak belirlenmektedir. Muayene sonrası ortaya çıkan fiyatları herhangi bir sosyal güvence karşılamaz ve özel bir işlemdir. Bunun yerine yapay kızlık zarı da kullanabilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı Nedir

Yapay kızlık zarı Almanya da üretilen gerçeği ile neredeyse birebir aynı olan bir üründür. Herhangi bir yardım gerektirmeden kendi başınıza 5 dk da uygulayabilirsiniz. Doktor kontrolü haricinde fark edilmez veya partneriniz herhangi bir şekilde fark edilmesi söz konusu değildir. Yapay kızlık zarı ile detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık ZarıYapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir d..

299TL

Bekaret Hapı

Bekaret Hapı

Bekaret Hapıİngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulm..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL