whatsapp ico

Kızlık Zarı Dikimi Adana

01.01.2019 04:55, Admin

Adana da Kızlık zarı dikimi özel hastanelerde yapılabilmektedir. Kamu hastanelerinde gerçekleştirilmeyen bu işlem herhangi bir sosyal güvence tarafından karşılanmaz. Adana da kızlık zarı dikimi önce muayene olmanız gerekir. Daha önceden yırtılmış olan zarın tekrar birleştirilerek sağlam bir yapıya dönüştürülmesi olayıdır fakat uzun süre geçerliliği yoktur. Ortalama olarak 30 gün içinde kendi kendine tekrar yırtılma yapar. Cerrahi müdahale ile yapılan bu işlem en fazla 2 defa tekrarlanabilir. ilk işlemde başarı oranı %70 ikinci işlemde başarı oranı %40 tır.

Adana da Kızlık Zarı Dikimi Yapan Hastaneler

Adana da özel hastanelerde kızlık zarı dikimi yapılmaktadır. Bu işlem steril bir ortamda uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Adana da kızlık zarı dikimi yapan bazı hastanelerimiz Medline, Metro Hastanesi, Avrupa hospital ve Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı merkezidir. Hastanelerimizden randevu ve ayrıntılı bilgi almak için uzman bayan danışman ekibimizle baglantıya geçenbilirsiniz.

Adana Kızlık Zarı Dikim Fiyatı

Adana da kızlık zarı dikim fiyatları zarın yırtılma ve vajinanın yıpranma durumuna göre değişiklik gösterir. Kızlık zarı dikimi fiyatı hastanede yapılan muayenenin ardından tam olarak belirlenir. Kızlık zarı dikimi için muayene randevusu için mesaj bırakabilir, bize ücretsiz destek hattımızdan ulaşabilir veya canlı destekten yararlanabilirsiniz. Kızlık zarı dikiminin yanında alternatif tıp olarak kullanılan Almanya dan ithal yapay kızlık zarını da deneyebilirsiniz.

Yapay Kızlık Zarı 299TL

Yapay kızlık zarı, kızlık zarı dikimine alternatif olarak sunulan bir üründür. Herhangi bir yardım gerekmeden 5 dk içinde kendinizin uygulayabileceğiniz bir üründür. Orjinal kızlık zarı ve kızlık zarı dikimi ile aynı sonucu verir. Yapay kızlık zarı hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık ZarıYapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir d..

299TL

Bekaret Hapı

Bekaret Hapı

Bekaret Hapıİngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulm..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL