whatsapp ico

Kadınlarda cinsel isteği arttırma

27.07.2020 16:06, Admin

Partnerinizle ilişki isteğini arttıracak doğal yollar mı arıyorsunuz? Kadınlarda cinsel istek artırıcı ilaçlar güvenilir mi? Bayan cinsel istek artırıcıları nasıl kullanabiliriz? Kadınlarda cinsel isteği erkeklerde cinsel gücü arttırma yollarını mı merek ediyorsunuz? Kadınlarda libidoyu düşüren sebepler nelerdir? Kadınlarda libido nasıl yükseltilir? Bayanlarda cinsel istek nasıl artırılır?

Sanıldığının aksine, bayan cinsel istek artırıcıları bir diğer adıyla bayan azdırıcılar doğal bileşenlerden üretildiklerinde hem ilişkinizi kurtaracak hem de bayanlarda cinsel ve ruhsal sağlıklarının korunmasına neden olacaktır.

Yıllarca toplumumuzda baskılara boyun eğen kadınlar günümüzde cinsellik konusunda tabularını yıkamıyor. Küçük yaştan beri toplumun katı kuralları arasında büyüyen kadınlar evlendiklerinde birden tanıştıkları cinsellik ile aralarındaki mesafeyi aşamıyorlar.

Günlük hayat koşuşturması içinde yoğun iş temposu, yorgunluk ve yüksek stres kadınlarda cinsel isteğin azalmasına neden olabilir. Libido dediğimiz cinsel istek partnerinizde her an yüksek bir seviyede olmayabilir. Partnerinizin bu savaşına siz de destek verin.

Kadınlarda cinsel arzu uyandırmak için kullanılan yöntemleri sizlere veriyoruz. Eşinizin cinsel isteksizliğini bir kenara atmak için aşağıdaki etkili formüllerimize göz atın.

en iyi bayan azdırıcı

En iyi bayan azdırıcı hangisi makalemizi okudunuz mu.. buraya tıklayın.

Kadınlarda cinsel istek neden azalır?

Bayanlarda cinsel isteği artırmak için önce libidolarını düşüren etkenleri anlamamız gerekmektedir. Kadın sağlığı uzmanları, günlük yaşamın stresini fazlasıyla çeken kadınların, iş hayatlarında, aile ve çocuklarıyla ilgili konularda azalan enerjilerine ve libidolarına işaret etmektedirler. Kadınların bu sıkıntılarla yola çıkabilmek için stres hormonlarını fazla ürettiği uzmanlar tarafından bilinmektedir. Yüksek stres, testosteron hormonunu düşürerek kadınlarda cinsel isteğin azalmasını da tetiklemektedir.

35-65 yaş aralığındaki menopoz dönemine giren kadınlarda da cinsel isteksizlik sıkla görülmektedir. Cinsel isteksizlik problemleri ile karşılaşan kadınlar, rahatsızlıkların verdiği sürekli depresyon haliyle hem bakımsız kalırlar hem de libidoların düşüklüğü sebebiyle partnerlerine yanıt vermeyebilirler.

füzyon damlaKadınlarda cinsel isteğin azalmasının bir diğer nedeni ise kronik rahatsızlıklar ve antidepresan kullanımıdır. Bu rahatsızlıkların yanı sıra kaygı problemi çeken kadınlar, obezite ve yüksek tansiyon hastası olan kadınlarda da cinsel isteğin azaldığı görülmektedir.

Genelde kadınlarda cinsel isteğin azalmasının %85 oranında bedensel problemler ve sağlık problemlerinden kaynaklandığı uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır.

Kadınlarda cinsel istek nasıl artırılır

Cinsel isteksizlik yaşayan kadınların libido düşüklüğünün nedenlerini belirtmiştik. Bu sorunlardan yola çıkarak öncelikle kadın partnerimizdeki cinsel isteksizliğin nedenini psikolojik olarak çözümlememiz gerekmektedir.

Günümüzde birçok evlilik ve ilişki cinsel isteksizlik yüzünden son bulmaktadır. Bazı partnerler cinsellik üzerine beraber konuşamazlar ve genellikle bayanların cinsel istekleri hakkında konuşamadıklarından dolayı çağresiz bir şekilde başlarını öne eğerler.

Kadınlarda bir tabu haline gelen cinsel isteksizlik –libido sorunları- nedeniyle uzmanlardan yardım almaya da sıcak bakmayabilirler.

Partnerinizle birlikte egzersiz yapmak vücuttaki kan akışını hızlandırarak libidonuzu artıracaktır. Ayrıca egzersizler vücuden rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olur. Küçük yürüyüşler sonrası meditasyon ve yoga yapmak yine kadınlarda yüksek oranda libido artışına neden olacaktır. Egzersizleriniz sonrasında stresin vücuttaki semptomlarını önemli ölçüde bastıran sıcak duşu partnerinizle birlikte alırsanız. Kadınlarda cinsel isteğin artığını fark edeceksiniz

Bayanlarda cinsel isteği artırmak için afrodizyak etkili besinler önerilmektedir. Afrodizyak etkili bitki çaylarından olan, tarçın, susam, nane, kekik ve en önemlisi vanilya çayları cinsel isteksizlik sorunu çeken bayanlar için önemli bir adım olacaktır.

lady eraSerotonin içeren yiyecekler de mutluluk vererek vücudun rahatlamasını sağlar bunlardan en etkili olanı da çikolata.. Kadın partnerinize sürpriz bir şekilde çikolata almak veya yollamak onu daha mutlu kılacak ve bu jestiniz karşısında size bakışı değişecektir.

Hafif miktarda alkol kullanmak partnerinizin stres seviyesini düşürerek bedeninin gevşemesini sağlayacaktır.

Bayanlarda cinsel isteksizlik ile savaşan meyvelerden incir, muz ve kivi gibi meyveler fazlaca tüketilebilir. Su ürünleri de kadınlarda cinsel arzunun geri gelmesi için sizinle birlikte savaşmaktadır.

Bayanlar için doğal cinsel istek artırıcılar

Kadınlarda seks arzusunu artırmanın bir diğer yolu da cinsel isteği arttıran ilaçlar kullanılmaktadır. Sanıldığının aksine doğal bileşenlerden üretilen kadın azdırıcılar ve bayan cinsel istek artırıcılar partnerinize en ufak bir zararı dokunmamaktadır.

Cinsel istek artırıcılar nasıl kullanılır

Partneriniz yukarda belirttiğimiz yöntemleri yapamayacak durumda isteksiz olabilir. Yukarda belirtiğimiz iki yöntem partnerinizin cinsel isteğini gözle görülür ölçüde arttırmamış olabilir.

Bunca egzersiz ve cinsel istek artırıcı kürleri denediniz ama sonuç alamadıysanız doğru adrestesiniz.

Partnerinizin bir bardak içeceğine damlatacağınız bayan istek artırıcı, partnerinizin hem gevşemesine hem de daha fazla özgüvenli olmasını sağlayacaktır. 

Bayan Azdırıcılar hakkında

Sitemizde bulundan bayan azdırıcı damla ve bayan azdırıcı haplar günümüzde trend olmuş en çok tercih edilen bayan azdırıcılar arasında yer almaktadır. Tamamen doğal bileşenler ile üretilen doğal bayan azdırıcıları gönül rahatlığı ve Cinselmagaza-tr güvencesile kullanabilirsiniz. Bayan azdırıcı ürünlerin etkileri kullandığınız ürüne göre değişmektedir. Doğru dozlar kullanıldığında yaklaşık 5 ila 15 dakika arasında etkisini gösteren bayan azdırıcıların doğal oldukları için yan etkisi bulunmamaktadır.bayan azdırıcı kullananlar

Bayan azdırıcıların etki gösterdiği nasıl anlaşılır

Partnerinizin içeceğine uygun dozda damlattığınız ilaç kısa sürede etkisini göstermektedir. Partneriniz genel olarak cinsel bölgesinde bir ısınma hissetmekte ve genel vücut olarak hassas bir hale gelmektedir. Sizin dokunuşlarınıza daha duyarlı hale gelecek ve karşılık vermeye başlayacaktır.

Onun haberi olmadan yaptığınız sihirli bir dokunuşla hem partnerinizi hem de cinsel sağlığınızı kurtarın!

Bayan azdırıcı kullananlar makalemizi okudunuz mu..

Sitemizde yılların verdiği tecrübeyle bayan istek artırıcıları kullanıcılarımıza gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz Tavsiye ettiğimiz bayan cinsel istek artırıcılar ve tavsiye ettiğimiz bayan azdırıcılar şunlardır:

  • Füzyon Damla | Fuzion Sex Drops
  • Lady Era Damla | Lady Era Bayan Azdırıcı
  • Lady Era Bayan Hapı
  • Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı
  • Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan Azdırıcı
  • Ultra Bayan Azdırıcı Damla
  • Yeşil Damla Bayan Azdırıcı
  • Nymphomax bayan istek artırıcı


Cinsel MAGAZA olarak size önerdiğimiz bu ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen linklere tıklayın.

Cinsel Magaza sizin ve partnerinizin cinsel sağlığı için çalışmaktadır. Uzun yılların verdiği deneyimimiz ve tecrübemizle sizlerin gönül rahatlığı ile kullanacağı bayan azdırıcı ürünlerini uygun fiyata güvenle ayağınıza getirmekten gurur duyuyoruz!

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı ParfümBayan azdırıcı parfüm kokusu ile bayanları kendinize aşık edeceksiniz. Bayan az..

89TL