whatsapp ico

Kadınlar Nasıl Azar?

01.01.2019 02:18, Admin

Kadınlar nasıl azar veya bayanlar nasıl azar sorusunun cevabı çok karmaşık bir durumdur. Kadınlar da erkekler gibi azar ve sevişme ihtiyacı duyarlar fakat bu durumu erkekler gibi belli edemezler. Bu durum gizlilik durumu örf, adet, yaşam tarzı ve çevre durumu ile alakalı bir durumdur. Avrupa ve Amerika da yaşayan bayanlar bu durumlarda daha rahat bir çevreye sahiptirler ve içlerinden geldiği gibi davranırlar.

Kadınlar nasıl azar bu sorunun asıl cevabı kadının her yönden tatmin edilmesi ile gerçekleşen bir olaylar zinciridir. Kadınların azması ve erkeğe kendini teslim etmesinin olaylar zinciri öncelikle erkeğe duyulan güven sonrasında psikolojik olarak rahat olma durumu ve erkeğe olan sevgi ile doğrudan orantılıdır. Bu olayların tamamının gerçekleşmesi durumunda bile bir kadını azdırma kolay bir iş değildir ve erkeğin fazlası ile çabası gerekecektir.

Kadını Azdırma

Kadını azdırma durumu gerçekte oldukça zor bir durumdur ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi beklenemez. Uzun süren bu durumun açıklaması bayan ile zaman geçirmek, romantik ortamlar sağlamak, belli belirsiz zamanlarda bayana hoşuna gidecek sürprizler yapmak kadını azdırmak için ortam sağlar. Şayet bu kadar zamanınız yok ise ve biran önce sonuca ulaşmak isterseniz bu durumda bayan damla tercih edeceğiniz yegâne ürün olacaktır. 

Bayan Azdırıcı Damla

Bayan damla bayanları azdırmada veya bayanlarda görülen soğukluk durumunda kullanılabilecek yegâne ürünlerden biridir. Bayan damlanın yanı sıra bayan azdırıcı hap veya parfüm de kullanılabilir fakat bayan hapı bulantı, kusma ve baş ağrısı gibi yan etkileri vardır ve bu sebeplerden dolayı çok fazla tercih edilmez. Bayan azdırıcı parfüm ise etkileri çok düşük kaldığı için tercih edilmemektedir. Etkileri kanıtlanmış ve yan etkisi olmamasından ayrıca kullanım kolaylığından dolayı bayan damla en fazla tercih edilen ürün olarak bayan azdırma durumunda ortaya çıkar.

En İyi Bayan Azdırıcı Hangisidir?

estrogenolit damla

estrogenolit damla

estrogenolit damla

estrogenolit damla

Birçok farklı marka bayan damla arasında en iyi bayan azdırıcı damla şüphesiz etkileri klinik deneyler ile kanıtlanmış olan Estrogenolit damla ve haptır. Estrogenolit damla klinik deneylerin bazılarının medyaya sızdırılması ile dünya çapında kullanılmaya başlanan bir üründür. Normal derece ve sağlık bakanlığının onay verdiği bayan damlalar 40-60TL arasında iken Estrogenolit damla fiyatı 100TL civarındadır.

estrogenolit damla

Estrogenolit damla ve hap etkilerinin çok fazla olmasından dolayı sağlık bakanlığından onay alınamamış ve resmi olarak satışı için eczanelere yetki verilmemiştir. Bu durumdan dolayı Estrogenolit eczanelerde satılmaz.

Estrogenolit damla asitsiz herhangi bir içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılır. Halka açık alanlarda ve bayanların uyarılmadan kullanılmaması gerekir. Estrogenolit damla 20 dk da etkisini gösterir. Ürün etki gösterdiğinde bayanda kalp atışlarının hızlanması ile yüzde kızarmalar, terleme ve göğüslerde dikleşme görülür.

Orijinal estrogenolit satışını gerçekleştirin firmamız Estrogenolit hap ve Estrogenolit damla satışını 30 gün para iade garantili olarak yapmaktadır. Estrogenolit sipariş ve destek için uzman ekibimizden canlı destek hattımızda veya 0242-252-0013 nolu hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya ter..

79TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı ParfümBayan azdırıcı parfüm kokusu ile bayanları kendinize aşık edeceksiniz. Bayan az..

89TL

Bayan istek arttırıcı çikolata

Bayan istek arttırıcı çikolata

Bayan istek arttırıcı çikolataBayan istek arttırıcı çikolata, bayan azdırıcı damla ve bayan azd..

79TL

Bayan Azdırıcı Kahve

Bayan Azdırıcı Kahve

Bayan Azdırıcı KahveBayan Azdırıcı kahve bayanların cinsel isteğini artırmak için üretilen ve öneril..

45TL