whatsapp ico

Bayan İstek Arttırıcı

01.01.2019 17:20, Admin

Bayan istek arttırıcı ürünler birçok farklı formatta karşımıza çıkabilmektedir. Bayan istek artırıcılar arasında bayan istek artırıcı damla, bayan istek artırıcı hap, bayan istek artırıcı kahve, bayan istek artırıcı çikolata ve parfüm gibi ürünler en fazla tercih edilen ürünlerdir.

Günümüz koşullarında, iş yoğunluk, strese bağlı olarak kadınlar cinsel hayatlarında sorunlar yaşamaktadır. Çeşitli yollara başvuran, doktor tedavisi alan, çeşitli ilaçlar kullanan kadınlar tam anlamıyla cinsel yaşamlarında yeteri kadar hazza ve doyuma ulaşamazlar. Cinsel isteksizlik gibi sorunlarla karşılaşan bayanlar için üretilmiş bu ürünümüz. Kadınların cinsel istek artıcı etkisi görüldüğünden en çok tercih edilen bir ürünümüzdür. Uzman doktorların, jinekologların, alanında profesyonel hizmet veren kişilerin önerilerini dikkatle inceleyen firma yetkililerimiz bu ürünüyle siz kadınların cinsel yaşamına ayrı bir boyut, ayrı bir tat, ayrı bir istek getirmeyi amaçlamaktadır. Kadın istek artırıcı ürünlerimiz ilaç olmadığı için kesinlikle yan etkisi bulunmamaktadır.

Bayan istek artırıcı ürünlerin ortak özelliği Afrodizyak içermeleridir. Afrodizyak dogrudan kana karışarak beyinin östrojen hormonu salgılamasını sağlar ve 5 duyu organını etkileyerek cinsel isteği artırır.

Afrodizyak Nedir 

Ürünümüzün ismi telaffuz edildiğinde afrodizyak nedir sorusu hemen aklınıza gelebilir. Cinsel isteğin uyarılmasına yarayan, 5 duyu organını etkileyen, cinsel isteği ve performansa etki sağlayan besinlere verilen genel bir addır. Her besinin, her bitkinin, her meyvenin biz özü vardır. Bu özlerde cinsel isteği artırıcı besinler bulunur. Bazı deniz mahsullerinde de bulunun bu öz. İsim mitolojisi, Yunan tarihinden gelen aşk ve kadın tanrıçası olan Afrodit’ten geldiği düşünülmektedir. Çeşitli cinsel gücü ve performansı artıran besinler, yağlar, kokular, davranış biçimlerine verilen bir addır. Doğal özlerden elde edilen afrodizyak ilaç yani kimyasal ürünlerden elde edilmediği bir sürece insan bedenine herhangi bir yan etkisi bulunmayan besinlere verilen bir addır.

Performans artıcı bu besinler istiridye, karides, zeytin, tavukgöğsü, zencefil, kekik, kırmızı, yeşil ve acı biber, karabiber, badem, nar, avakoda, havyar, ısırgan tohumu, safran, kereviz, peynir, roka gibi besinlerde performans gücü artırıcı besinler bulunmaktadır. Bu besinleri günlük hayatımızın her anında kolayca bulabiliriz. Bu besinleri günlük yaşantımızda kahvaltı, ara öğünlerde, meyve ve sebze tüketiminde zaten kullanmaktayız, sağlıklı bir bireyin tüketebileceği bu besinlerde cinsel performans artırıcı etkilerde bulunmaktadır. Afrodizyak etkisi gösteren bu besinlerin özlerinden doğal ürünler elde edilmektedir. Bunlardan bazıları afrodizyak etkili parfümdür. Hem erkek ve bayanın kullanabildiği bu ürün hiçbir yan etkiye sahip değildir. Çünkü doğal bir üründür.

İkili ilişkilerin en önemli unsurları veya en önemlisi cinselliktir. Cinsel yaşamları mutlu olan iki partner anlaşma, sevme ve saygı duyma hisselerini kaybetmezler. Farklı bireyler arasındaki doğal ve sağlıklı bir cinsel birliktelik onların yaşamlarını da etkilemektedir. Her şeyi mükemmel giden bir çiftin cinsel hayatında yaşanılan uzun bir süreçte bir olumsuzluk varsa ilişkilerini bitirme, ayrılma veya ara verme yolunu seçebilirler. İnsan doğası gereği üremeye meyillidir. Sorun oluşturan detayı fazla büyütmeden ortadan kaldırabilmek için çiftler karşılıklı konuşma yolunu denemeli, ne yapılması lazım, hangi konularda tedavi alınması, bu tedavinin sonucunda kaldırılacak sorunlarda ne gibi cinsel birlikteliklerin olacağı düşüncesinde bireyler hareket etmelidir. 

Günümüz kadınlarının en fazla sorun oluşturduğu alan cinsel isteksizlik, orgazm yaşanmaması, yeteri kadar haz ve zevkin doruklarına çıkamaması gibi sorunlar meydana gelmektedir. Bayanların cinsel isteğini artıracak daha iyi performans sergilemesini sağlayacak bazı afrodizyak ürünlerin kullanılması tavsiye edilebilir. Uyarılma sorunu yaşayan, tatmin olma konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Bu sıkıntı cinsel birlikteliğin sağlıklı olmadığını gösterir. Bu sıkıntıları bayanların uyarılma sorununu, tatmin olma sorununu ortadan kaldırmaya yönelik tamamen doğal besin özlerinden üretilen çeşitli ürünler vardır. Hem kadının hem erkeğin tercihi olan bu ürün her iki tarafı da cinsel ilişkiye hazır bulunuş ekseninde, cinsel performansı etkileyecek sağlıklı bir birlikteliğin oluşmasını sağlayacaktır.

Makalemizin başında da bahsettiğimiz afrodizyak içeren bayan istek artırıcılardan en fazla tercih edilen bayan istek artırıcı damladır. Eşler arasında bayan istek artırıcı hap ve bayan istek artırıcı krem de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bayan İstek Arttırıcı Damla

estrogenolit damla

Bayanların cinsel soğukluk durumlarında eşlerin kullanımı en basit olarak başvurdukları ürün bayan istek artırıcı damladır. Bayan istek artıcı damlaların tamamı aynı etkide değildir. Bayan damlalar içerdikleri afrodizyak miktarına göre bayanların cinsel istek durumlarında etki göstermektedir.

Bayan istek artırıcı damlalar arasında en fazla tercih edilen marka Estrogenolit bayan istek artırıcıdır. Estrogenolit bayan istek artırıcının en fazla tercih edilmesinin sebebi içerdiği afrodizyak miktarı ve yapay adrenalin miktarıdır. Bayan afrodizyak kana karıştıgında beyin üzerinde etkili olur ve beynin östrojen hormonu salgılamasını sağlayarak cinsel isteği artırırken içerdiği yapay adrenalin vücudun kan akışını artırır ve cinsel istek durumunu daha da fazla artırır.

Estrogenolit bayan istek arttırıcı sonrasında en fazla tercih edilen ürün ise Golden Lovita bayan damla dır. Golden Lovita içerdiği %8 lik afrodizyak oranı ve zengin vitamin takviyesi ile tercih sebebidir. Golden Lovita yıllardır dünya genelinde kullanılan bir bayan istek artırıcı üründür. Golden Lovita bayan istek arttırıcı ve Estrogenolit bayan istek artırıcı kullanımı neredeyse aynıdır. Bayan damlalarının tercih edilmelerinin yegane sebebide kullanım kolaylıgıdır. Asitsiz herhangi bir içecek içerisine ortalama 7 damla eklendiğinde bu bayan istek arttırıcı damlalar 20dk da etkisini gösterir ve etkileri 90 ile 120 dakika arasında devam eder.

Bayan damlalar haricinde sonrasında tercih edilen bayan istek artırıcı ise hap kullanımıdır.estrogenolit hap

Bayan istek Arttırıcı Hap

Bayan istek artırıcı haplar ise eşlerin soğukluk durumunda başvurdukları bir diğer alternatif yöntemdir. Bayan istek artırıcı haplar arasında da en fazla tercih edilen ürün yine Estrogenolit bayan istek artıcıdır. Kutu içerisinde 10 adet bulunan Estrogenolit bayan istek artırıcı hap Çek Cumhuriyetinde üretilir ve afrodizyak haricinde bayan damla gibi yapay adrenalin içerir.

Bayan istek arttırıcı haplar tercihen daha az kullanılır. Bayan istek arttırıcı hapların daha az kullanılmasının sebebi ise bayanların bu tabletleri ilaç olarak görmesi ve uzak durmalarıdır.

Bayan istek arttırıcı ürünler çok fazla çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Cinsel soğukluk durumunda yapmamız gereken alternatif çözüm yolu olarak bilinen bayan istek arttırıcı ürünlerden kendimize uygun olanı seçmektir.

Canlı destek hattımızdan veya ücretsiz telefonumuz 0242-252-0013 den detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya ter..

79TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı ParfümBayan azdırıcı parfüm kokusu ile bayanları kendinize aşık edeceksiniz. Bayan az..

89TL

Bayan istek arttırıcı çikolata

Bayan istek arttırıcı çikolata

Bayan istek arttırıcı çikolataBayan istek arttırıcı çikolata, bayan azdırıcı damla ve bayan azd..

79TL