whatsapp ico

Estrogenolit Şikayet Oluşturma

01.01.2019 03:09, Admin

Estrogenolit ve benzeri bayan azdırıcı şikayetini nasıl yapacağınızı ve yasal haklarınızı nasıl kullanacağınızı bu sayfada inceleyeceğiz.

Bayan azdırıcı ürünler birçok farklı çeşitlerde satılmaktadır. Bayan azdırıcılar geneli yurt dışında üretilmekte olan ürünlerdir. 

Bayan azdırıcı ürünler veya diğer ismi ile bayan istek artırıcılar yurt dışından geldiğinden ve gümrük vergilerine dâhil olduğundan yüksek fiyatlı olarak satılmaktadır. Bayan azdırıcı ürünlerin maliyetlerinin yüksek olduğu ve kar marjının düşük olmasından dolayı ülkemizdeki bazı firmalar ürünlerin kopyalarını bazı firmalara imal ettirerek satışa sunmaktadır.

Bu kopya ve sahte ürünler herhangi bir şekilde sonuç vermemektedir. Bayan azdırıcılar genel olarak uzun çalışmalar ve deneyler sonucu piyasaya sürülen ürünlerdir. Kimyasal bileşimlerden arındırılarak tüketiciye sunulmaya çalışılmasının sebebi ilk olarak ürünleri ilaç sınıfından çıkarmak ikinci olarak ise yan etkilerini olabildiğince azaltmaktır.

Ülkemizde satışa sunduğumuz tüm ürünler besin takviyesi sınıfındadır. 

Bayan Azdırıcılar işe yarıyor mu?

İlgili makalemizde de bahsettiğimiz üzere bayan azdırıcı ürünlerin orijinal olması durumunda (istisnai durumlar hariç) tamamı az veya çok bayanlar üzerinde etki gösterir. En etkili bayan azdırıcı ve bayan azdırıcılar işe yarıyor mu başlıklı makalemizi takip edebilirsiniz.

Orijinal Estrogenolit Nasıl Anlaşılır

Orijinal estrogenolit ürününün elinize ulaşmadan orijinal veya sahte ürün olduğunu anlamanızın bir yolu neredeyse yoktur. İnternet üzerinden satış yapan firmaların güvenilirliğini ve geçmişini araştırmak doğru bir yöntemdir. Bu yöntem haricinde referans olarak ürünü satın almış ve kullanmış kişilerden destek almak sizi daha iyi yönlendirecektir. 

Orijinal ürün satan güvenilir firmalar url yani firma domaini yanında güvenli ibaresi olarak kilit işareti taşırlar. Bu işareti dikkate alarak alış-veriş yapmak ta başka bir güvenilir yöntemdir. 

Güvenilir internet siteleri ve güvenli alış-veriş ile alakalı makalemizi bu linkten inceleyebilirsiniz.

Bütün bu durumların haricinde mantıklı olmak ise en akılcı yöntemdir. Örnek olarak bir firma paket halinde 8 ürünü 159TL ye satmaktadır. Bu durumda her ürünün ortalama fiyatı 20TL civarındadır. 

Yurt dışında üretilmiş, gümrük vergisi ödenmiş, kargo ücreti ve şirket masrafları da dahil edildiğinde bu ürün bedavaya alınmış olsa bile zarar etmektedir. Türkiyenin herhangi bir yerine gönderilen tüm kargoların ortalama ücreti 10TL civarındadır.

Bunun yanında bazı firmaların en etkili bayan istek artırıcı ürünü yurt dışından satın almak yerine Eskişehirde bir firmada imalatını yaptırarak 59TL den satışa sunduğu fakat herhangi bir etki göstermediği de bilinmektedir.

Bir müşteri bu ürün grubunu bu ücrete satın almış denemiş ve hiçbir işe yaramamış sonrasında iade işlemi de gerçekleştiremiş ve birçok paylaşım sitesinde ürünün işe yaramadığını belirtmiştir.

Bir ürün Yurt dışında üretilecek, bu kadar etkili olacak ve ayrıca ucuz olacak hem de işe yarayacak.. Bu şekilde bir mantık mevcut değildir. Atalarımızın da dediği gibi Ucuz etin suyu kara olurmuş..

Herhangi bir şekilde kopya ürünün satın alınması ve işe yaramaması firmanın değil ürün siparişi veren kişinin bilinçsiz olarak alış-veriş yapmasından kaynaklanmaktadır.

Türkiye sınırları içerisinde satın almış olduğunuz e-faturalı veya normal faturalı tüm ürünlerin mazaretsiz 7 gün iade süresi vardır. Bu ürünü 7 gün içerisinde mazaretsiz olarak kullanmış olsanız bile iade durumunuz mevcuttur. Fakat ürünü aldınız ödemesini yaptınız ve faturası içinde çıkmadı veya size gönderilmedi. Bu durumda ne yazık ki başvurabileceğiniz yasal bir hakkınız bulunmamaktadır.

Firmamız da ürün iadesi mazaretsiz olarak yapılmakta ve tarafımızdan satılan tüm ürünler 30 gün para iade garantili olarak satılmaktadır. Herhangi bir ürünü kullanmış olsanız bile mazaretsiz olarak 30 gün içerisinde iade ettiğinizde ödediğiniz bedel tarafınıza iade edilir.

Sahte ürün şikayet bildirisini tüketici haklarına ve Tarım ve Köy işleri bakanlığına biz sizin yerinize bildiriyoruz. Sahte olarak size satılmış olan ve iadesi kabul edilmeyen ürünleri şikayet için tek yapmanız gereken Aşagıda ki formda mevcut olan bilgileri bize mail yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ad:
Soyad:
Telefon:
Ürün Alınan Site:
Ürün Alım Tarihi:
İade Bildirim Tarihi:

Şikayet Mail: [email protected]

Şikayet sonucu tarafınıza doğrudan yönlendirilecektir.

Bunun yanında tüketici haklarına bireysel başvuru yapmanız durumunda da gerekli inceleme yapılacak ve sonuç size bildirilecektir.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya ter..

79TL