whatsapp ico

Gögüs Büyütme Yöntemleri

01.01.2019 04:45, Admin

Bayanların görünümünde en çok dikkat çeken ve bir bayanı gösteren yeri şüphesiz ki gögüsleridir. Erkekler bayanların herzaman ilk olarak gögüslerini incelerler. Bayanın fiziki yapısını ve dişiliğini en ön plana çıkaran en büyük etken gögüsleridir.

Bir bayanın gögüslerinin küçük olması genelde genetiktir. Bu bir sorun olmasa bile günümüzde birçok bayan küçük gögüslere sahip oldugundan dolayı huzursuzdur.

Evde Gögüs Büyütme 

Evde gögüs büyütmek en basit ve zahmetsiz yoldur. Bu durumda kullanamanız gereken yardımcı ürünlere ihtiyacınız vardır. Dogal bitki özlerinden yapılan haplar ve kremler mevcuttur. (Ürünleri Görmek İçin Tıklayınız)

Gögüs Büyütücü Kremler bölgeye dogrudan uygulandıgı için daha hızlı etki eder. Kullanacagınız ürünlerin orjinal ve bakanlık onayı olmasına dikkat ediniz.

Gögüs Büyütücü Krem Kullanımı

Gögüs büyütücü kremler günde 2 defa olmak üzere 12 saat ara ile gögüslerin tamamına sürülür. Daha sonra gögüsler baş parmak ve işaret parmagı ile yukarı dogru kaldırılarak yavaşça bırakılır bu işlem 9 defa  tekrarlanır. Kremi sürüp masajı yaptıktan 1 saat sonra yıkayabilir ve hayatınıza dönebilirsiniz. Gögüs büyütücü kremler genelde 2-3 aylık kullanımlarda gögüsleri dikleştirir ve 10 cm e kadar uzamasını saglar. ilk ay kullanımda gögüsler büyümeye hazır hale gelir 2. ay kullanımında ise gögüslerde büyüme ve dikleşme meydana gelir bunun için mezure ile ölçüm yapılmalıdır. 3. aylık kullanımda ise büyüme sabit olarak kalır.

Ameliyat ile Gögüs Büyütme

Cerrah işlem ile gögüs büyütme diger bir seçenektir. Gögüsler alt taraftan açılarak içeriye belirlenen ölçülerde silikon yerleştirirlir. Bu işlem ortalama olarak 45 dk sürer. Dikişlerin kapanması ve günlük hayatınıza dönmeniz ortalama olarak 10 gün sürer. Gögüs büyütme işlemi ortaya çıkan dikiş izleri lazer yöntemi ile silinir.

Gögüslere Silikon Taktırmak

Gögüs büyütmek için içerisine ameliyat ile yerleştirilen silikonlar gögüs içerisinde 3 yıl kalabilmektedir. Agır darbe ve çarpma gibi durumlarda gögüs de yırtılma ve tahrip oluşabilir. 3 yıl sonunda silikonlar aynı operasyon ile gögüs içerisinden çıkarılarak değiştirilmelidir.

Önerilen Ürünler

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL

Gögüs Büyütücü Krem

Gögüs Büyütücü Krem

Gögüs Büyütücü KremGögüs Büyütücü Krem gögüslerinizin dogal yollar ile büyümesine ve dikleşmesini ya..

79TL