whatsapp ico

DNMT bayan damla nedir? Nasıl Kullanılır?

16.06.2020 21:58, Admin

dnmt bayan damla yerli üretim bayan damlalardan biridir. Yerli üretim olmasından dolayı fiyatı en uygun bayan damlalardan biridir. 

Yerli üretim bayan istek artırıcıların neredeyse tamamı gibi dnmt bayan damla da tüketicilerden olumlu not alamamıştır. Cinsel soğukluk veya ilişki korkusu yaşayan bayanların kullanımı için tasarlanan dnmt bayan damla düşük afrodizyak oranı ile ithal ürünlerin gerisinde kalmıştır.

dnmt damladnmt damla %8 oranında afrodizyak içermektedir. Cinsel soğukluk yaşayan bayanların doğrudan kullanımı için tasarlanan dnmt bayan damla kullanımı oldukça basittir.

dnmt bayan damla Etkileri

dnmt bayan damla içildiğinde veya herhangi alkolsüz veya asitsiz bir içecek ile tüketiminden sonra 30 dakika içerisinde etkileri başladığı belirtilmektedir. Alkollü veya asitli içecekler ile kullanımında etkisiz kaldığı belirtilmektedir.

Günde 1 dozdan fazla kullanılmaması belirtilen dnmt bayan damla hamileler, emziren bayanlar, kalp ve tansiyon hastalarının kullanmaması gereken bir bir bayan istek artırıcıdır.

dnmt damla erkekler tarafından kullanılamaz ve bayanlara özel olarak üretilmiş bir bayan istek artırıcıdır. Erkek ve bayan hormonları farklı şekilde çalıştığından dnmt damlanın erkek  tarafından kullanılmasında herhangi bir etki göstermez.

Sertleşme sorunlarında erkek müşterilerimizin en fazla tercih ettiği Viagra Kremi buradan inceleyebilirsiniz.

dnmt bayan damla fiyatı

dnmt bayan damla fiyatı 25TL ile 45TL arasında farklılık göstermektedir. Üretici firma tarafından herhangi bir garanti verilmeyen dnmt bayan damla 10ml olarak satışa sunulmuştur ve 10 kullanımlıktır.

Düşük etkili bir bayan istek artırıcı olan dnmt bayan damla bazı eczanelerde de bulunabilmektedir.

füzyon damlaBayan istek artırıcılar arasında en fazla tercih edilen ürünler ise damla olarak Füzyon bayan damla ve Lady Era Hapıdır.

Füzyon bayan damla bayanlar üzerinde gösterdiği %96 lık başarı ile en etkili bayan istek artırıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. İçildiğinde 15-20 dakika içerisinde etkileri başlayan füzyon damla 3 saat sonunda idrar ile vücuttan tamamen atılır ve herhangi bir kalıntı bırakmaz. Garantili ve ithal olan füzyon bayan damla ABD de üretilen bir bayan istek artırıcıdır.

Füzyon bayan damla hakkında detaylı açıklamayı buradan inceleyebilirsiniz.

Orta derece etkili bayan istek artırıcılardan biri olan 2018 yılında en fazla tercih edilen ürünlerden bir diğeri olan Lady Era hapı da cinsel soğukluk çeken bayanlar tarafından güvenoyu almıştır. Lady era hapı 2 saat süren etkisi ve içildiğinde 15 dakikada başlayan etkileri ile en hızlı etki eden bayan istek artırıcılardan biridir.

Lady era hapını buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

dnmt bayan damla yorumları 

dnmt bayan damla ile alakalı yorumları araştırmalarımıza rağmen edinemedik. dnmt bayan damla kullanan kişiler tarafımıza dnmt bayan damla ile alakalı olumlu veya olumsuz yorumlarını iletirler ise buradan ürünü kullanmak isteyen birçok kişiye ulaştırabiliriz.

dnmt bayan damla yorumları ürün satışı yapan birkaç web sitesinde mevcuttur fakat biz sizin için dnmt bayan damla yorumlarını bağımsız sitelerden derlemekte ve iletmekteyiz.

dnmt bayan damla ilaç sınıfında bir ürün değildir. Gıda takviyesidir ve herhangi bir tedavi edici özelliği bulunmaz.

İthal ve garantili bayan istek artırıcı ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

dnmt bayan damla ve diğer bayan istek artırıcılar ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları canlı destek ekibimize danışabilir ayrıca 0242-252-0103 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL

Nymphomax bayan istek artırıcı

Nymphomax bayan istek artırıcı

Nymphomax bayan istek artırıcıNymphomax bayan hapı bayanlarda görülen cinsel soğukluk, orgazm olamam..

249TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL