whatsapp ico

cantharis d6 ne işe yarar, cantharis d6 yorumları ve etkileri

01.01.2019 00:39, Admin

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı en eski bayan azdırıcı damlalardan biri olan spanish fly bayan azdırıcı damlanın yenilenmiş halidir.

Orta derece etkili ürünler arasında gösterilen Cantharis D6 Bayan Azdırıcı müşteri memnuniyetinden sınıfta kalmış bir üründür. Orijinal Cantharis D6 Bayan Azdırıcı %8 oranında afrodizyak bileşim içerir ve bu oran kullanıcılar için düşük bir orandır ve etkiler çok az seviyede kalmıştır.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı İstanbul da üretimi yapılan birüründür. Yurt dışında üretimi yapıldığı ve ülkemize geldiği belirtilse bile buürünün yurt dışında üretimi durdurulmuştur.

Müşteriler tarafından da olumlu not almayan Cantharis D6 Bayan Azdırıcı çok kısa sürede piyasada satışı durmuş bir üründür. Cantharis D6 Bayan Azdırıcı piyasada 49-69TL arasında ki fiyatlar ile bulunabilmektedir.

En fazla tercih edilen bayan azdırıcılar

En fazla tercih edilen bayan her yıl değişmektedir. Piyasaya yeni çıkan ve daha etkili olan bayan azdırıcılar bu durumun sürekli olarak değişmesini sağlamaktadır.

Örnek olarak 2015 yılında en fazla tercih edilen bayan azdırıcı Estrogenolit damla iken 2016 yılında bu bayan azdırıcının yerini Zenofem bayan azdırıcı tabletin almasıyla sonuçlanmıştır. 2017 nin ilk 6 ayında dünya genelinde en fazla satış yapan bayan azdırıcısı ise Füzyon bayan azdırıcı damla olarak açıklanmıştır.

estrogenolit damlaEstrogenolit bayan azdırıcı damlanın özellikle ülkemizde üretilmeye başlanan yerli ve kopya serisi ile düşüşe geçtiği görülmektedir.Orijinal ürünün yurt dışından ithal masrafları ortalama olarak 80TL civarındadır. Adet bazında bu fiyata ithal edilen bir bayan azdırıcının kazancının çok düşük olduğunu düşünen firmalar ürünün yerli üretimini yapmıştır. Yerli Estrogenolit Eskişehirde üretilmekte ve 69TL civarında satılmaktadır.

Piyasaya çok hızlı bir şekilde para iade garantili olarak satışa sunulan Zenofem bayan azdırıcı tablet ise çok kısa bir sürede Estrogenolit ürünlerinin piyasada ki etkisini silmiş ve ilk sıraya oturmuştur.2016 yılında en fazla satış oranını yakalayarak en fazla satılan bayan azdırıcı olmuştur.

Zenofem bayan azdırıcı tüm dünya da en fazla tercih edilen ürün iken ülkemizde yeterince adını duyuramamıştır. Bunun sebebi ürünün tablet olması ve bayanlardan habersiz şekilde kullanılmamasıdır. Tüm dünyada cinsel orgazm yani cinsel soğukluk yaşayan bayanlar bu ürünü tercih ederken ülkemizde bayanları habersiz olarak baştan çıkarma da kullanılamaması ürünün satışlarını düşürmüştür.

Zenofem bayan azdırıcı ABD de üretilen bir bayan azdırıcı üründür. İthal bir ürün olduğundan fiyatı 199TL gibi yüksek bir rakamdan satışa sunulmuştur. Bu durum ise ürünün yeterince tüketiciye ulaşamamasının bir diğer sebebidir.

füzyon bayan azdırıcı

Füzyon bayan azdırıcı ise 2016 yılında satışa sunulan ülkemize ise 2017 yılında giriş yapan bir bayan azdırıcı damladır. Füzyon bayan azdırıcının damla formatında olması ve etkilerinden dolayı en fazla tercih edilen bayan azdırıcı hedefinde yoluna devam etmektedir. Füzyon bayan azdırıcı damla ABD de üretim yapan Global Healing Center adlı firmanın üretimi olan bir üründür.Tamamen bitkisel içerikli olan Füzyon bayan azdırıcı damlanın bilinen bir yan etkisi yoktur. Bayanları ateşleyerek baştan çıkaran devrim niteliğinde ki bu ürün bayanlarda cinsel soğukluğu tamamen ortadan kaldırmakta ve ilişki durumlarının düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

ABD den ithal edilen Füzyon bayan azdırıcı damla fiyatı kargo dahil 199TL dir. Avrupa da 55 Euro dan satışa sunulan Füzyon bayan azdırıcı ABD de ise 59 Dolllar dan satılmaktadır.

Bayan azdırıcı ürünler ile alakalı daha detaylı bilgiyi canlı destek hattında veya ücretsiz telefonumuz 0242-252-0013 nolu telefonumuzdan edinebilirsiniz

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı DamlaSpanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla yıllardır piyasada satılm..

99TL

Blue Drops Bayan Damla

Blue Drops Bayan Damla

Blue Drops Bayan DamlaBlue drops bayan azdırıcı damla Almanya dan ithal bir üründür. Bayan azdırıcı ..

79TL

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil Damla Bayan AzdırıcıYeşil damla bayan azdırıcı adından da anlaşılacağı gibi bayan azdırıcı bir..

89TL

Black Berry Damla

Black Berry Damla

Black Berry DamlaBlack Berry Bayan Damla müşterilerimizden gelen şikayetler sonucu satıştan kaldırıl..

59TL

Cantharis D6 Bayan Damla

Cantharis D6 Bayan Damla

Cantharis D6 Bayan DamlaCantharis D6 Bayan Damla bayan istek artırıcı damlaların yeni bir ürünüdür. ..

69TL