whatsapp ico

Bekaret Hapı Nedir?

01.01.2019 02:59, Admin

Bekaret hapı diğer adı ile kızlık zarı kapsülü nedir ne gibi durumlarda kullanılır sorularının cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Bekaret hapı ve yapay kızlık zarı aynı görevi gören ve ilişki sırasında kesin kanama sağlayan bir ürünlerdir. Yapay kızlık zarının kullanım zorluğundan dolayı imal edilmiş bir üründür. Piyasada kızlık zarı kapsülü olarak da bilinen bu ürün herhangi bir şekilde hastalık, kaza veya ilişki sonucu kızlık zarını kaybetmiş bayanların kızlık zarı dikim operasyonuna alternatif olarak kullanabileceği bir üründür.

Bekaret hapı tablet şeklinde olur içerisinde yapay kan bulunur. Dışında bulunan elastik yapı 35 derece sıcaklıkta erime yapacak şekilde tasarlanmıştır. Vajina içerisine yerleştirildikten sonra ortalama 30 dakika da çözünmeye başlar. Çözünme sonrası kapsül içerisinde bulunan yapay kan tamamıyla vajinaya dağılır. Erkek ilişkiye girdiği anda ise bu yapay kan dışarı akar.

Bekaret hapı ile Yapay Kızlık zarı Farkı nedir diye soracak olursanız. Bekaret hapı tablet şeklindedir ve vajina içerisinde çözünür. Yapay kızlık zarı ise vajina duvarlarına yapışarak suni bir kızlık zarı görevi görür. Sonuç ve işlev olarak bekaret hapı da yapay kızlık zarı da kesin kanama sağlar.

Bekaret Hapı Nereden Alınır?

Bekaret hapı internetten veya bazı eczanelerden temin edilebilir. Eczanelerde satılan ürünün yanında internet üzerinde de birçok firmada bekâret hapı bulunabilir. Bekaret hapını sipariş verdiğinizde gizli kargo sistemi ile kapınıza kadar gelen ürün içeriğini getiren kişi dahil kimse bilmez. Ürün ödemesini güvenliğiniz açısından kredi kartınız ile yapmak yerine havale veya kapıda ödeme seçeneği ile yapmanızı tavsiye ederiz.

Gizli kargonun anlamı kargo paketi üzerinde müşterinin adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi haricinde hiçbir bilgi, amlem veya şekil bulunmaz. Bunun yanında ürünün adresinize gelmesini istemezseniz size en yakın ptt şubesinden de ürünü teslim alabilirsiniz

Bekaret Hapı Nasıl Kullanılır?

Bekaret hapının ve yapay kızlık zarının kullanımları neredeyse aynıdır. Vajina içerisine yerleştirildikten sonra 20 dakika içinde yapay kızlık zarı vajina duvarına yapışarak suni kızlık zarı görevi görür. Bekaret hapı ise vajian içine yerleştirildikten sonra 30 dakika içinde erime yaparak vajina içine dağılır.

Bekaret Hapı ve Yapay Kızlık Zarı Anlaşılır mı?

Bekaret hapı vajina ya yerleştirildikten sonra erime başladığında ayağa kalkarsanız kanama başlar ve belli olur. Ayaga kalkılmadığı dürece herhangi bir sıkıntı oluşmaz ve bakıldığında gözle görülmesi gibi bir durum olmaz.

Yapay kızlık zarında böyle bir durum yoktur. Vajina içerisine konulduğunda doğrudan vajina duvarlarına yapıştığı için ayağa kalkılsa bile belli olmaz ve göz ile görülmez veya erkek tarafından hissedilmez. 

Bekaret hapları ve yapay kızlık zarı piyasada birçok isim ile bulunmaktadır. 

Yapay kızlık zarları ve üretimi yapılan ülkeler başlıca;

  1. En fazla tercih edilen Virginia Care isimli Almanya üretimi olan yapay kızlık zarıdır. 
  2. Sonrasında en fazla tercih edilen ürün Zarimon bekaret hapıdır. İngiltere de üretimi yapılır.

Çin malı yapay kızlık zarları ise Joan of RED ve Dijiuf Ang isimli markalardır. Piyasada boyası çıkmayan ve Japon malı diye satılan en ucuz maliyetli ürünlerdir.

Bu ürünler haricinde merdiven altı üretim yapılan birçok ürün de ne yazık ki piyasada bulunmaktadır. 

Marka güvenliği ve güvenli ürün siparişi için ilgili makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Bu durum yanında ürün siparişi verirken kredi kartı kullanımını tavsiye etmiyoruz. Ürün siparişinde havale veya kapıda ödeme seçeneği ile alış veriş yapılması gereklidir. Dilerseniz ürününüzü kontrollü teslimat seçeneği ile kontrol ederek de teslim alabilirsiniz.