whatsapp ico

Bayanlara Afrodizyak

01.01.2019 01:44, Admin

Bayanlara afrodizyak etkisi sağlayan çok az ürün vardır. Afrodizyak erkek veya bayanda cinsel isteği artıran bir karışımdır. Doğada afrodizyak isimli herhangi bir ürün bulunmaz. Afrodizyak etkisi özellikle bayanlarda östrojen hormonu salgılanmasını sağlar.

Bayanlar için üretilmiş en etkili afrodizyak içeren ürün ESTROGENOLİT Bayan istek artırıcıdır. Estrogenolit bayan istek artırıcı damla ve kapsül şeklinde satılır.

Estrogenolit haricinde Womenizer istek artırıcı damlaMusele istek artırıcı damla ve Novagra cinsel istek artırıcı kahve de mevcuttur. Novagra kahvenin yanında Novagra cinsel istek artırıcı çikolatada mevcuttur.

Östrojen hormonu afrodizyak etkisi oluşturan ürünlerin vücuda girmesi ile beyinde salgılanmaya başlayan bir hormondur çok etkili olan bu hormon salgılanmaya başladığında bir anda kişide ateş ve terleme belirtileri oluşturur. 

Bayanlarda yüzde pembeleşme, göğüslerde dikleşme ve vajinadan gelmeye başlayan zevk sıvısı ile beraber terleme başlar. Bayanlar erkeklere göre ilişki için isteksiz görünebilir fakat karşılıklı olarak atılacak küçük bir adım afrodizyak ile etkilenmiş ve östrojen hormonu salgılayan bir bayan için yapılacak en doğru harekettir.

Performans Artırıcı Ürünler

Performans artırıcı ürünler erkekler için üretilmiş genel olarak kapsül ürünlerdir. Bu ürünlerin bir çoğu kimyasaldır ve neredeyse tüm organlara karşı yan etkileri mevcuttur. Kimyasal ürün demek ilaç demektir ve reçete ile satılır. Reçete ile satılan ürünlerin tamamı doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılan ürünler birçok kötü sonuca yol açabilir veya beklenmedik şekilde yan etkileri ortaya çıkabilir. Kimyasal performans ilaçlarının %90 ‘ı vücutta ki kan akışını hızlandırır,  beyinin östrojen hormonu salgılamasını sağlar. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Bir diğer performans artırıcı ürün ise doğal performans artırıcı ürünlerdir. Bu performans artırıcı ürünler hiçbir kimyasal içermez ve herhangi bir yan etkileri yoktur. Tamamen doğal besinlerden elde edilen bu performans artırıcı ürünler kimyasal ilaçlar gibi aynı anda etki göstermezler. Sürekli kullanım gerektirmeyen doğal performans artırıcı ürünler genel olarak 1 aylık kullanım sonucunda kalıcı etkiler sağlar.

Kimyasal performans artırıcılar paket içerisinde 4 ile 8 adet bulunur. Her gün kullanılması tavsiye edilmez. Kimyasal performans artırıcı ürünleri ilişkiden 1 saat önce kullandığınızda ortalama olarak 12 saat boyunca sizi ilişkiye hazır olarak tutar. Vücudun herhangi bir şekilde ilişki istemesi ile ilişkiye hazır hale getirir. İlişki sürelerinde bir değişme olmaz ve partneriniz bu durumdan etkilenmez. Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması gereken bu kimyasal performans artırıcılar günde 1 dozdan fazla alınmamalıdır. Her kimyasal ilacın olduğu gibi bu performans ilaçlarının da yan etkileri vardır.

Aç karna veya hemen yemek sonrası alınması durumunda kusma ve baş ağrısı gibi yan etkileri görülür. Kimyasal performans ürünlerini kullanacak olan kişilerin kalp, şeker ve tansiyon gibi hastalıkları olmamalı bunun yanında kalp pili kullanmamalı ve kalp ameliyatı geçirmemiş olmaları gerekir.

Doğal performans ürünleri ise paket içerisinde genelde 1 aylık kullanıma eşit olacak sayıda yani 30 adet bulunur. Her gün 1 adet alınması tavsiye edilir. Her gün düzenli olarak alınan doğal performans ürünleri 1 haftada etkisini göstermeye başlar. Tamamen doğal içeriğe sahip olan bu ürünlerin herhangi bir yan etkileri yoktur. Aç karna ve hemen yemek sonrası kullanılmamaları gerekir. 

Dünyada yasal olarak satılan ve en fazla tercih edilen doğal performans hapı NOVAGRA dır. Novagra performans hapı her gün 1 adet kullanıldığında ilk hafta etkisini göstermeye başlar. Novagra performans hapının etkileri ilişki sürenizi 45 dakikanın üzerine çıkarır bunun yanında 1 gecede birden fazla defa ilişkiye girmenizi sağlar. 1 kutuda 30 adet bulunur ve 1 aylık kullanıma özeldir. 1 aylık kullanım sonucunda daha fazla kullanım gerektirmez.

Cinselliği Artıran Yiyecekler

Cinselliği artıran yiyecekler genel olarak organik ürünlerdir. Araştırmalara göre 1920 yılında yetişen 1 adet domatesin içerdiği protein ve enerji miktarı, şuanda yetişen 16 domates ile eşdeğer durumdadır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda cinselliği artıracak ürünlerin tüketilmesi genel olarak zordur.

Cinselliği artıran ürünlerin başında ise bal, fındık ve kaymak gelir. Bal, kaymak, fındık ve ayrıca kırk çeşit doğal besin maddesi karıştırılarak yapılan MESİR MACUNU Osmanlı padişahlarının da vazgeçilmezi olmuştur. 

Tarihte bulunmuş ve insanlar tarafından tüketilmiş olan mesir macunu Osmanlı döneminde hazırlanmakta ve sadece Anadolu da tüketilmekte idi. Tarihte en eski doğal performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Mesir macunu tarifi internette birçok sitede mevcuttur ve kolayca ulaşılarak hazırlanabilir. Mesir macunu hazırlamanın zor yanı ise bu doğal performans artırıcının içine konulacak organik besinleri tedarik etmektir.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya ter..

79TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı ParfümBayan azdırıcı parfüm kokusu ile bayanları kendinize aşık edeceksiniz. Bayan az..

89TL

Bayan istek arttırıcı çikolata

Bayan istek arttırıcı çikolata

Bayan istek arttırıcı çikolataBayan istek arttırıcı çikolata, bayan azdırıcı damla ve bayan azd..

79TL