whatsapp ico

Bayan Nasıl Azdırılır Açıklıyoruz..

01.01.2019 01:38, Admin

Size sunduğumuz bayan azdırıcılar ile bayanları çıldırtacaksınız. Artık kimse yanlız kalmayacak. Ürünlerimizin tamamı 30 gün para iade garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Beğenmediğiniz veya tatmin olmadığınız herhangi bir ürünü mazaretsiz olarak iade edebilir ve ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

Sipariş Telefonu : 0242-252-0013

estrogenolit damla

Bayanlar nasıl azdırılır veya bayanların cinsel isteği nasıl artırılır sorusunun cevabı bayanlar erkekler gibi cinsel isteklerini dogrudan gösteremezler fakat erkeklerden daha fazla ilişkiyi isterler. Böyle durumların yanı sıra günlük stres yorgunluk ve psikolojik etkenler bayanların cinsel istek ve arzusunu düşürmektedir. Bazen bu durumlar çiftler arasında ayrılıga kadar gitmektedir.

Bayanları azdırmada yani cinsel isteğini artırmada en etkin olarak kullanılan afrodizyak ile üretilmiş ürünlerimiz bu durumların önüne geçmektedir.

Bayan Azdırıcılar

Bayan azdırıcılar belli kategorilerde toplanmıştır. Bayan azdırıcılar kahve, bayan azdırıcı damla, bayan azdırıcı hap ve bayan azdırıcı parfümdür. Bu ürünlerin arasında en çok tercih edilen ürünler bayan azdırıcı kahve ev bayan azdırıcı damladır. Kullanım kolaylıgı açısından bayan azdırıcı damla ve bayan azdırıcı kahve tercih edilir.

Bayan Azdırıcılar Nasıl Kullanılır

Bayan azdırıcı haplar kişiye tok karnına verildiğinde bayanın cinsel isteğini %80 artırır ve etkisi 2 saat devam eder. Hamile ve hamilelik şüphesi olanların kullanması sakıncalıdır.

Bayan azdırıcı parfümler afrodizyak etkisi ile bayanları dogrudan azdırma özelliğine sahiptir. Vücuda dogrudan sıkıldıgından kapalı ortamlarda 15 dk solundugunda etkisini gösterir ve 1 saat boyunca bayanın cinsel isteğini en üst seviyede tutar.

Bayan azdırıcı kahve en etkin seçenekler arasındadır. Bir fincan sıcak suya karıştırıldıgında nescafe ile aynı kıvam ve tadı oluşturur. Etkin afrodizyak maddesi herhangi bir renk veya tat değişimi yapmaz. Bayan azdırıcı kahve bayan tarafından içildikten 25 dk sonra etkisini gösterir. 2 saat boyunca cinsel isteği en üst seviyede tutar.

Bayan azdırıcı damla en fazla tercih edilen bi diğer üründür. Herhangi biriçeceğin içerisine 7 damla eklenmesi yeterlidir. Süt ve süt ürünleri hariç bütün içeceklerde kullanılabilir. Gazlı içeceklerde etkisi azalmaktadır fakat alkol içerisinde daha etkindir. Bayan azdırıcı damla içildikten 20 dk sonra etkisini gösterir. 2 saat süre ile cinsel isteği en üst seviyede tutar.

Yasal Uyarı: Bayan Azdırıcı veya cinsel istek arttırıcı bu ürünleri hamile, hamilelik şüphesi olan ve emziren bayanların kullanması sakıncalıdır.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Ultra Bayan Azdırıcı Damla

Ultra Bayan Azdırıcı Damla

Ultra Bayan Azdırıcı DamlaUltra Bayan Azdırıcı Damla cinsel soğukluk yaşayan bayanların oldukça terc..

159TL