whatsapp ico

Bayan Uyarıcılar ve Kadın Damla

01.01.2019 03:15, Admin

Bayan uyarıcılar ve kadın damlalar aynı ürün grubudur ve bayanlar için üretilmiştir. Bayan uyarıcı birçok ürün arasında en fazla tercih edileni kadın damlalardır.

Orgazm zorluğu yaşayan veya cinsel soğukluk yaşayan bayanlar bu durumu kabullenmeleri oldukça zordur. Bayanların bu durumu kabullenme zorluğundan dolayı habersiz olarak bayan uyarıcı kullandırılması çok daha kolay bir durumdur. 

Bir bayan ile hiçbir zaman tartışmaya girilmemesi durumu bu konuda da geçerlidir. Cinsel soğukluk yaşayan bir bayanın konuşularak durumun açıklanması ve bayan uyarıcı kullanımına ikna edilmesi imkansızdır. Erkeğin böyle bir tartışmaya girmesi sonucu kendinin iktidarsız olduğuna inanması daha olası bir durumdur.

Bir bayan ile cinsel soğukluk tartışmasına girmek yerine habersiz olarak bayan uyarıcı kullanmak, özellikle kullanımı en kolay olan kadın damla kullanmak çok daha iyidir.lady era

Birçok farklı bayan uyarıcı arasında bayan uyarıcı haplar, bayan uyarıcı damlalar, bayan uyarıcı jel vb olarak liste uzayarak gitmektedir.

Bayan uyarıcı damlalar yani diğer bilinen ismi ile kadın damla içerdikleri afrodizyak miktarına göre bayanlar üzerinde etki gösterirler. 

Bayan Uyarıcılar ve Kadın Damla Fiyatları ve Özellikleri

Kadın damla fiyatları bayan üzerinde ki etkilerine göre farklılık gösterir. 

Piyasada bulunan ve en fazla tercih edilen kadın damla markası estrogenolittir. Estrogenolit kadın damla içerdiği %20 lik afrodizyak oranı ve yapay adrenalin ile bilinen en etkili kadın damladır. Fiyatı da etkileri gibi yüksek olarak 99TL satış fiyatındadır. Estrogenolit kadın damla ile aynı özelliklerde olarak Spanish Gold Fly kadın damla neredeyse aynı etkideki ve fiyatta ki bir diğer kadın damladır.

Fiyatları daha uygun damlalara örnek olarak Yeşil kadın damla, Blue Drops kadın damla ve Golden Lovita kadın damla görülmektedir. Bu kadın damlalar ortalama olarak %15 afrodizyak içerirler ve fiyatları da 79-89Tl arasında farklılık göstermektedir.

Daha uygun fiyatlı kadın damlalar da hem sitemizde hem piyasada bulunabilmektedir. Bazı yerli üretim kadın damlalar 39TL gibi fiyatlar ile satılabilmektedir. Yerli üretim olan ve en düşük etkili kadın damla olarak gösterilen bayan uyarıcılar da mevcuttur.

Golden Lovita Damla İncelemesi

Orta etkide ki bayan uyarıcı damlalar arasında gösterilen Golden lovita kadın damla en fazla tercih edilen bayan uyarıcılardan biridir. Golden Lovita bayan damla içerdiği %15 lik afrodizyak oranı ile oldukça etkili bir üründür.

Kadın damlaların en büyük özelliği bayanların haberi olmadan kullanılabilmesidir. Herhangi bir içecek içerisine eklenerek kullanılan kadın damlalar etkilerini çok kısa bir sürede gösterirler. Kadın damlaların en büyük özelliği ise tamamen doğal afrodizyak özlerden meydana gelmeleridir. Bu doğal özler hiçbir yan etki oluşturmadan bayan uyarıcı olarak görev alırlar. 

Bayan uyarıcılar arasında en hızlı etki gösteren ve kana en hızlı şekilde karışan kadın damlalar beyne ulaşarak östrojen hormonu salgılanmasını sağlarlar. Beynin salgılamaya başladığı östrojen hormonu ile vajinada sulanma göğüslerde dikleşme kan akışında hızlanma gibi etkiler ortaya çıkar.

Afrodizyak oranı yüksek olan bayan uyarıcılardan birinin kullanılması ile erkek neredeyse hiçbirşey yapmadan bayan cinsel ilişki isteğinde bulunabilmektedir. Estrogenolit kadın damla buna gösterilebilecek en uygun kadın damladır. Tabii kadın damlaların kullanılmasında ve cinsel ilişki için ortamında uygun hale getirilmesi gerekir.

Sitemizde bulunan birçok bayan uyarıcı arasından size ne uygun olan uyarıcıyı seçebilir ve kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun yanında kargonuzu kontrol ederek de teslim alabilirsiniz. Tüm kargolar gizli kargo sistemi ile kargolanarak gönderilir. Kargonuzu getiren kargo personeli dahil kimse kargonuzun içeriğini bilmez.

Bayan uyarıcını siparişini canlı destek hattımızdan veya 0242-252-0013 nolu ücretsiz telefonumuzdan verebilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL