whatsapp ico

Bayan İstek Artırıcı ilaçlar

01.01.2019 22:57, Admin

Bayan istek artırıcı ilaçlar aslında besin takviyesi olarak kullanılan ürünlerdir. İlaç olarak üretilen birkaç kimyasal ürün haricinde bayan istek artıcı yoktur. İlaç kategorisinde olan bayan istek artırıcılar kimyasal bileşimler içerirler. Kimyasal bileşimden oluşan bayan istek artırıcılar çok ciddi yan etkilere sahiptir ve doktor kontrolünde kullanılması gerekir.

estrogenolit damla

Bayan istek artırıcı ilaçlar yerine bayan istek artırıcı doğal bileşimler kullanmak çok daha kolay ve güvenilir bir yoldur. Doğal bileşimlerden oluşan bayan istek artırıcılar doğal afrodizyak özlerinden meydana gelirler. Afrodizyak içeren bayan istek artırıcılar bilinen bir yan etkiye sahip değildirler. Afrodizyak özleri ile oluşturulmuş bayan istek artırıcı ürünler genel olarak damla formatında içeceklere eklenerek kullanılmak üzere tercih edilirler.

Bayan istek artırıcı damlaların daha fazla tercih edilmesinin sebebi kullanım kolaylıklarıdır. Sıvı içecekler içerisine çok az miktarda eklendiklerinde hızlı bir şekilde etki gösterirler. Ortalama olarak içildikten 20 – 30 dakika sonra tüm bayan istek artırıcı damlalar etkisini gösterirler. Bayan istek artırıcı damlaların etki oranları içerdikleri afrodizyak oranı ile doğrudan alakalıdır.

Bayan istek artırıcı damlaların tamamı özel laboratuvarlarda üretilmektedir. Ülkemizde bayan istek artırıcı ürün üretimi yapılamamaktadır. Özel bileşimlerin ve laboratuvarların kurulum maliyetleri orijinal afrodiyak bileşimlerin çok pahalı olmasından dolayı ülkemizde orijinal bayan istek artırıcı yerine sadece daha düşük maliyetler ile orijinal ürünlerin kopyaları üretilmektedir. Merdiven altı üretim dediğimiz bu ürünler orijinal ürünler ile neredeyse ayırt edilememektedir fakat çok daha ucuza satılmaktadır.

Bayan istek artırıcı damlalar haricinde tercih edilen diğer bayan istek artırıcılar ise haplardır.

Bayan istek artırıcı haplar

Bayan istek artırıcı haplar çok daha sınırlıdır. Bayan istek artırıcı hapların, damlalara göre daha sınırlı sayıda olmasının sebebi kullanım zorluğudur. Birçok bayan hapların diğer antibiyotik ve agrı kesici ürünlere benzemesinden dolayı bayan istek artırıcı hapları kimyasal olarak algılarlar ve içmek istemezler. Bu sebeplerden dolayı bayan istek artırıcı haplar birçok firma tarafından üretilmez.

füzyon damlaBayan istek artırıcı hapların damlalardan daha etkili olduğu bazı durumlarda görülebilmektedir. Bayan azdırıcı haplar aslında damlalardan daha etkili değildir. Daha öncede bahsettiğimiz üzere bayan istek artırıcıların etkileri içerdiği afrodizyak oranı doğrudan etkilidir. Bu durumdan dolayı bir bayan istek artırıcı ürünün katı veya sıvı olması bayan üzerinde ki etkisini değiştirmez.

Bayan istek artırıcıların etkileri içildikten sonra ortalama olarak 20-30 dk içinde başlar. Bayan istek artırıcıların etkisi tende pembeleşme, terleme, saçlarla ve göğüsler ile oynama gibi hareketler ortaya çıkarır.

Bayan istek artıcı ürünler tüm bayanlar üzerinde etki göstermeyebilir. Bayan istek artırıcı ürünlerin etkisiz kalma sebepleri aşırı stres ve depresyon, etkin ilaç veya antibiyotik kullanımı, gün içerisinde alınan alkol ve mayalı içecekler tüketilmesi gibi durumlardır.

Dünyada sadece birkaç firma tarafından üretilen bayan istek artırıcı haplar bayan istek artırıcı damlalar gibi bilinen bir yan etkiye sahip değildirler. İlaç olarak üretilen bayan istek artırıcılar yerine doğal ürünlerin tercih edilme sebebi de bilinen bir yan etkileri olmamasıdır.

Bayan istek artırıcı ilaçlar yerine bayan istek artırıcı doğal ürünler kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 24 saatte 1 doz kullanımı önerilen doğal bayan istek artırıcı ürünler güvenle kullanılabilir.

Bayan istek artırıcı ürünler alakalı aklınıza takılan soruları canlı destek hattından veya 0242-252-0013 nolu telefondan uzman danışman ekibimize danışabilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı Hap

Estrogenolit Bayan azdırıcı HapEstrogenolit bayan azdırıcı hap ve damlası olarak üretilmek..

149TL