whatsapp ico

Bayan Azdırıcılar İşe Yarıyor Mu?

01.01.2019 01:33, Admin

Bayan azdırıcı olarak bilinen ürünlerin bayanları etkilediği klinik testler ile kanıtlanmıştır. Bayan istek artırıcı veya bayan azdırıcı ürünler birçok farklı türde bulunabilir. Bayan azdırıcıların bayanlar üzerinde ki etkisi içerdiği afrodizyak ve adrenalin ile doğrudan alakalıdır. 

estrogenolit hapıBayan azdırıcı ürünlerin içerdiği afrodizyak oranı belli bir seviyenin üstünde olmamalıdır. Yapay adrenalin ve afrodizyak uzman doktorların sadece acil durumlarda kullandığı kimyasal ürünler grubudur. Sadece adrenalin tek başına vücuda girdiğinde kalp atışının çok hızlanmasını ve kan basıncının hızlanmasına neden olur.

Bayan azdırıcılar işe yarıyor mu diye en fazla erkekler kendilerine sormaktadır. Bayan azdırıcı veya bayan istek artırıcı ürünler doğru şartlar ve düzgün kullanım ile çok işe yararlar. Klinik testlerde de görüldüğü üzere bir bayana doğrudan bu ürünlere içirerek etkilenmesi ve erkeklerin üzerine atlaması beklenemez. 

Bayan azdırıcı veya bayan istek artırıcı ürünlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

  • Bayan azdırıcı Hap 
  • Bayan azdırıcı Damla
  • Bayan azdırıcı Krem 
  • Bayan azdırıcı Sprey 
  • Bayan azdırıcı Krem ve
  • Bayan Azdırıcı Parfüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayan Azdırıcı Haplar

Bayan azdırıcı haplar arasında etkileri klinik olarak kanıtlanmış yegâne ve tek ürün Estrogenolit hap olarak karşımıza çıkmaktadır. Estrogenolit Hap içerdiği afrodizyak ve yapay adrenalin sayesinde bilinen ve üretilmiş en etkili bayan istek artırıcı veya bayan azdırı olarak karşımıza çıkar.

Estrogenolit haricinde birçok farklı bayan azdırıcı hap piayasada satılmaktadır fakat bu ürünlerden birçoğu etkisiz veya çok az oranda etki gösterdiği gözlemlenmiştir.

Estrogenolit hap içildikten 20 dakika sonra etkisini göstermeye başlar ve bu etki 2 saat süreyle devam eder. Bayan azdırıcı hap kullanan bayan ürünün etkilerinin başlaması ile ciltte pembeleşme, göğüslerde dikleşme, terleme ve cinsel organı ile oynamaya başladığı gözlemlenir.

Tüm haplar gibi Estrogenolit hapında bazı yan etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Bu yan etkiler yemekten hemen önce veya sonra alındığında baş dönmesi ve mide bulantısıdır. Herhangi bir şekilde bayılmaya ve bilinç kaybına yol açmaz. 

Bayan azdırıcı damlalar

Bayan azdırıcı damlalar birçok farklı marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayan azdırıcı hapa nazaran kullanımı daha fazladır. Bayan azdırıcı damlanın kullanımının kolay olması daha fazla tercih edilmesine bir sebeptir. 

füzyon damlaBayan azdırıcı damlalar 2014 yılına kadar az derecede bayan afrodizyak içermekte idiler. 2015 yılında üretilen Estrogenolit damla tüm tabuları yıktı. Normal bayan azdırıcı damlalar %3-5 oranında afrodizyak içerirken devrim niteliğindeki Estrogenolit içerisinde bayan afrodizyak oranı %20 civarındadır ayrıca yapay adrenalin içermektedir. Estrogenolit hapı ve damlası içerdiği adrenalin ve afrodizyak oranı dolayısıyla bayanlar üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir.

Bayan azdırıcı damlalar etkilerine göre 1.sınıf 2.sınıf 3.sınıf olmak üzere ayrılmaktadırlar. 1. Sınıf bayan azdırıcıya örnek olarak Estronegonit hapı ve Estrogenolit damlası, 2.sınıf bayan azdırıcıya örnek olarak Golden Lovita bayan damla, 3.sınıf bayan azdırıcıya örnek olarak da Musele bayan azdırıcı ve Womenizer bayan azdırıcı gösterilmektedir.

Partneriniz soğukluk durumuna göre değerlendirildiği şekilde herhangi bir ürün kullanılabilir.

Bayan Azdırıcı Spreyler

Bayan azdırıcı spreyler bayıltıcı sprey olarak ta bilinirler. Bayanların nefes yolu yani havaya karışarak bayanlar üzerinde geçici olarak bilinç kaybı sağlarlar. Kullanılması sakıncalı ve yasak olan bu ürünler genel olarak kimyasal içeriklidirler.

Birçok yan etkisi bulunan bayan azdırıcı spreylerin kullanılması asla tavsiye edilmemektedir.

Bayan Azdırıcı Kremler

Bayan azdırıcı kremler genel olarak bayanların vajinasına sürüldüğünde bayanların cinsellik isteklerini artırır. Bayan azdırıcı kremler en az tercih edilen ürünlerdir etkileri ürüne göre farklılık göstermektedir. Bu kremler ne kadar etkili olacaktır tartışılır fakat şöyle bir durum varki herhangi bir bayan vajinasına bir krem sürdürecek seviyeye geldiyse herhangi bir ürün kullanımına ihtiyaç olmayacaktır.

Bayan Azdırıcı Parfümler

Bayan azdırıcı parfümler genel olarak en fazla tercih edilen bayan azdırıcı üründür. Kullanımının basitliği ve hava yoluyla geçmesinden dolayı çok tercih edilirler fakat gerçek ürünlerin fiyatları çok yüksektir ve cep yakmaktadır. 

Bayan azdırıcı parfümler afrodizyak oranını sentetik olarak barındırırlar ve hava yoluyla geçerler. Afrodizyak gerçekte tüm bünyeleri etkileyen bir etken maddedir ve doğal olarak erkeği de etkilemektedir.

Bayan azdırıcı parfümler kapalı bir alan içerisinde 20 dakika solunduğunda etkili olabilmektedir.

Bu makalemizde de bahsettiğimiz üzere bayan azdırıcı ürünlerin tamamı bayanlar üzerinde az veya çok etkilidir. Kullanımlar ile doğrudan alakalı olan bayan azdırıcı ürünler doğru kullanıldığında bayanlar üzerinde etkilidir. 

Bayan azdırıcıların işe yaramadığı durumlarda mevcuttur. Bayan azdırıcıların işe yaramamasının ilk nedeni bayanın agır depresyon altında olması veya bunun için sakinleştirici veya depresyon hapları kullanmalarıdır. Bayan azdırıcıların işe yaramadığı diğer bir durum ise kullanan bayanın aşırı derecede alkol kullanması buna benzer bir diğer neden ise kullanan bayanın uyuşturucu bağımlılığıdır. 

orjinal ürünBayan azdırıcıların işe yaramadığı istisnai bir diğer durum ise bayan azdırıcı ürünlerin içinde barındırdığı afrodizyak etken maddesinin süt ve süt ürünleri içerisinde bulunan kalsiyum ile tepkimeye girerek etkisiz kalmalarından kaynaklanmaktadır.

Genel olarak Bayan azdırıcıların işe yaramadığı durumlar bunlardır fakat ülkemizde istisnai olarak görülen bir diğer Bayan azdırıcıların işe yaramadığı durum ise uygun veya ucuz fiyatlı olarak satılan sahte bayan azdırıcı ürünlerin satın alınarak işe yaramasını beklemektir. 

Türkiye de üretimi olmayan bayan azdırıcıların neredeyse tamamı yurt dışında üretilir ve ülkemize ihraç edilir. Mantıksal açıdan düşünüldüğünde yurt dışından gelen bütün ürünler gibi etkili bir bayan azdırıcı ürünün de ucuz olması beklenemez.

Biz bir ürün çok iyi olsun orijinal olsun bir de sudan ucuz olsun isteriz ki böyle bir durum hiçbir zaman yoktur. Atalarımızın da dediği gibi ucu etin suyu kara olurmuş. Örnek olarak en etkili bayan azdırıcı estrogenolit alan bazı kişiler ürünün etkisiz kaldığını veya çok az etki gösterdiğini belirtmektedirler. Bu durumun açıklaması gerçekte şöyledir. Yanında birçok hediyesi ile beraber satılan uygun fiyatla alınan bir ürün sitesinde herhangi bir iletişim bilgisi veya başka bir bilgi olmadan satın alınmıştır. Ucuz etin suyu kara olur misali ürün hiçbir etki göstermediğinde veya az etkili olduğunu fark ettiklerinde Bayan azdırıcıların işe yarayıp yaramadığı çelişkisine düşerler. 

Her ürün piyasaya sürülmeden önce birçok klinik deneyden, etki araştırmasından ve yan etki ile zararlı madde barındırma testinde geçerek piyasaya sürülür. Herhangi bir durumda ürünün bu deneylerin birinden geçememesi durumunda piyasaya sürülmeden üretimi durdurulur. 

Etkileri klinik testler ile de belirlenmiş ürünlerden Estrogenolit ürünü birçok müşterimiz tarafından olumlu yönde geri dönüş almıştır. Bu ürünü başka yerlerden alıp Bayan Azdırıcılar İşe Yarıyor Mu çelişkisine düşen kişilerin neredeyse tamamı sahte ürünler kullanmışlardır. Bu durum sonucunda ürünün iade talebi de sonuçsuz kalmıştır.

Piyasada rağbet gören tüm ürünler gibi Estrogenolit bayan azdırıcı da rağbet görmeye başladıktan sonra ürünün yurt dışı kaynaklı ve pahalı bir ürün olması karşısında kar oranını düşük bulan firmalar Eskişehir de bulunan ve merdiven altı üretim yapan bir ilaç firması ile anlaşarak orijinal ürünün kopyasını satmaya başlamışlardır. Türkiye ye girişi 22 Euro civarı olan ürünün ortalama satış fiyatı 100TL civarındadır fakat Eskişehir’de imal edilen kopya ürünün maliyeti 8TL civarındadır ve 59TL ye satılmaktadır. Orijinal estrogenolit hapı ve damlasının ülkemize gümrük masrafları dahil maliyeti 70TL civarındadır. Bu fiyatın üzerine kar oranları da eklendiğinde ortalama satış fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Bayan azdırıcılar işe yarıyor mu sorusundan önce sorulması gereken ilk soru bu ürün orijinal midir olmalıdır. Makalemizde daha önce de belirtiğimiz üzere orijinal olan tüm bayan azdırıcılar bayanlar üzerinde az veya çok olmak kaydı ile etkili olmaktadır.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL