whatsapp ico

Bayan Azdırıcı Damla Yan Etkileri

11.02.2020 00:57, Admin

Bayan azdırıcı veya bayan istek artırıcı ürünlerin kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar mevcuttur. Bazı bayan istek artırıcı ürünlerin ise yan etkileri mevcuttur.

Bayan azdırıcı yan etkileri markalara ve bayan istek artırıcı ürünlerin içeriğine göre farklılık gösterebilir. Bazı bayan istek artırıcı ürünler tamamen doğal iken bazı bayan istek artırıcılar kimyasal bileşenler içerebilmektedir.

Bayan istek artırıcı yan etkileri genel olarak bayan istek artırıcı haplarda ortaya çıkmaktadır. Bayan istek artırıcı hapların tamamında olmasa dahi birçoğunun kullanımında şu yan etkiler görülebilmektedir;

 • Baş Ağrısı
 • Mide Bulantısı
 • Kusma
 • Ciltte Kızarıklık
 • Uyku Durumu

Bayan istek artırıcı ürünler arasında yan etkisi olmayan ürün grubu genelde bayan istek artırıcı damlalardır. Bayan istek artırıcı neredeyse tamamen doğal özlerden meydana gelmektedir ve bilinen bir yan etkileri bulunmamaktadır.

Bayan azdırıcıyı kimler kullanamaz

Bayan istek artırıcılar her yaştan bayanın cinsel soğukluk durumlarında başvurduğu ve en hızlı çözüme ulaştığı ürün grubudur. Bayan istek artırıcı kullanımında dikkat edilmesi gereken tek husus bayan istek artırıcı veya bayan azdırıcı kullanımında bu ürünlerin aç karna kullanılmamasıdır.

nymphomax bayan azdırıcıBayan azdırıcı ürünlerin tamamı tok karnına kullanılmalıdır. Bayan azdırıcı ürünler aç karna kullanıldığında bulantı ve kusmaya yol açabilmektedir.

Bayan azdırıcı ürünler kana çok hızlı karışarak etkileşim göstermektedir. Bayan azdırıcı ürünleri kimler kullanmaz sorusunun cevabı ise;

 • Hamileler
 • Emziren Bayanlar
 • Tansiyon Hastaları
 • Kalp Hastaları 
 • Kalp operasyonu geçiren bayanlar
 • solunum enfeksyonu yaşayan bayanlar
 • Astım hastaları

Yukarıda belirttiğimiz hastalık veya risk grubunda ki bayanların bayan azdırıcı veya bayan istek artırıcı olarak bilinen ürünleri doktor tavsiyesi veya gözetiminde kullanması önerilmektedir.

Bayan Azdırıcı Damla Yan Etkileri

Bayan azdırıcı damlalar ise bayan azdırıcılar arasında en fazla tercih edilen bayan istek artırıcılardır. Bayan Azdırıcı Damla Yan Etkileri neredeyse yok denecek kadar azdır. Bayan azdırıcı veya bayan istek artırıcı haplara göre çok daha kolay kullanımda olması bayan azdırıcı damlaları tercih sebebi olarak ortaya çıkarmaktadır.

füzyon bayan damlaBayan Azdırıcı Damla Yan Etkileri yukarıda da belirttiğimiz üzere yok denecek kadar azdır. Bazı bünyesi zayıf olan bayanlarda veya aç karna kullanımında baş dönmesi veya mide bulantısı yapabilir. Bunlar haricinde bayan azdırıcı haplara nazaran çok daha güvenli bir şekilde kullanılabilir.

En güvenli ve en etkili olarak bilinen bayan azdırıcı damla ise Füzyon damladır. Füzyon damla tamamen doğal özlerden oluşan yapısı güvenilir içeriği ile bayanların en fazla tercih ettiği bayan istek artırıcı damladır. İçildiğinde 15 dk içerisinde etkileri başlayan ve ortalama 3 saat boyunca devam eden füzyon damla bayan azdırıcının bilinen bir yan etkisi yoktur.

Füzyon damla için tıklayınız.

Bayan azdırıcı yan etkileri ile alakalı aklınıza takılan tüm sorulara cevabı canlı destek hattımızdan bulabilirsiniz ayrıca güvenli kargo sistemi ile kargonuzu kontrol ederek sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL