whatsapp ico

Bayan Azdırıcı Toz

01.01.2019 15:54, Admin

Bayan azdırıcı toz bayan azdırıcılar arasına yeni katılmış bir üründür. Bayan azdırıcı ürünlerin alkol ve asitli içecekler ile etkilerinin azaldığının fark edilmesi üzerine satışa sunulmuştur. 

Bayan azdırıcı toz daha çok orgazm sorunu yaşayan veya cinsel soğukluk yaşayan bayanların alkol ve benzeri asitli içecekler ile kullanımı içindir. Bayanların zaman zaman yaşadıkları cinsel soğukluk durumunu geçici olarak ortadan kaldırmaya yönelik bir üründür.

bayan azdırıcı tozBayan azdırıcı toz herhangi bir içecek içerisine eklendiğinde etkileri azalmadan kendini tamamen gizler. İçildikten sonra 30 dakika içinde etkileri başlar ve ortalama olarak 90 dakika boyunca devam eder.

Spider bayan azdırıcı toz Rusya da üretilen bir bayan azdırıcı üründür. Rusya genelinde tüketilen yüksek oranda ki votka ve diğer alkoller içerisinde etkisiz kalan bayan azdırıcılar yerine üretilmiştir.

Bayan Azdırıcı Toz mu Etkili Damla mı?

Bayan azdırıcı toz kutu içerisinde 4 adet bulunur yani 4 kullanımlıktır. Her paket 280mg gibi yüksek orandadır. Bayan azdırıcı toz içeriği %15 civarında afrodizyak bileşim içerir ve gayet etkili bir üründür. Bayan azdırıcı damla ile bayan azdırıcı toz karşılaştırıldığında bayan azdırıcı damlalar en az 10 kullanımlık olarak satışa sunulmuştur. Her kullanımda ortalama 10 damla yani 100mg tablet değerinde kullanılır. Bu yönden bakıldığında bayan azdırıcı damla daha ekonomik bir bayan azdırıcı üründür.

Bayan azdırıcı toz bayan azdırıcı hapları içemeyen ve ezerek içeceklere karıştıran bayanlar içinde çok kullanışlı bir üründür. 

estrogenolit damla

Bayan azdırıcı toz içildikten sonra 30dakika içerisinde kana karışır. Etkilerinin başlamasından sonra doğrudan beyne östrojen hormonu salgılaması için uyarıda bulunur. Östrojen hormonu bayanlarda cinselliği tetikleyen hormondur.

Beyin tarafından salgılanan östrojen hormonu sonrası kan basıncından artma olur. Bu durum kendni terleme ve tende pembeleşme gibi durumlar ile gösterir. Bayanın vajinasında sulanma olur ve cinsel ilişki durumu için vücut hazır hale gelir.

Ortalama olarak 60 dakika boyunca görülen bu etkiler devam eder. Bayan ilişki sonucu veya kendini tatmin etmesi ile orgazma ulaşması ile beyin östrojen hormonu salgılamayı durdurur ve etkiler son bulur. Kana karışmış olan bayan azdırıcı toz ise idrar yolu ile tamamen atılır.

Östrojen hormonunu yani bayanlarda cinsel ilişki durumunu tetikleyen hormonu en fazla tetikleyen etken afrodizyak karışımlardır. Bu afrodizyak karışımların en fazla bulunduğu bayan azdırıcı ürün ise şimdiye dek imal edilmiş olan Estrogenolit ürünleridir.

Bayan azdırıcı Toz kullanımı

Bayan azdırıcı toz alkollü ve asitli içecekler de dahil olmak üzere herhangi bir içecek veya çorba içerisine 1 paket boşaltılarak kullanılır. Herhangi bir koku veya tat içermeyen bayan azdırıcı toz içecekler içerisinde tamamen eriyerek fark edilemeyecek hale gelir. Bayan azdırıcı toz paketini yarım olarak kullanmak ise ürünün etkisiz kalmasına sebeb olacaktır.

Bayan azdırıcı toz içildikten 30 dakika sonra kana karışır ve etkileri toplamda 90 dakika civarında devam eder. Bayanın orgazm yaşaması ile etkileri son bulur ve idrar yolu ile vücuttan tamamen atılır. Spider bayan azdırıcı toz tedavi amaçlı bir ürün değildir. Anlık etki gösterir ve etkileri uzun süreli devam etmez.

Bayan azdırıcı toz ile bayan azdırıcı damla arasında seçim yapmak gerekirse yüksek derecede afrodizyak içeren bir bayan azdırıcı damla tercih edilmelidir. Bayan azdırıcı damlaların hem daha fazla kullanımı hemde ekonomik oluşları bayan azdırıcı damlayı daha fazla tercih sebebi yapar.

Bayan azdırıcı damlalar arasında en fazla tercih edilen ürün ise Estrogenolit bayan azdırıcı damladır. Çek cumhuriyetinden ülkemize gelen orijinal bayan azdırıcı estrogenolit damlayı sayfamızdan kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz.

Bayan azdırıcı toz ve bayan azdırıcı damla günün herhangi bir saatinde kullanılabilir.

Hamile ve emziren bayanların doktor kontrolünde kullanması önerilir.

Aklınıza takılan tüm soruları uzman destek ekibimizden veya ücretsiz telefonumuz 0242-252-0013 nolu hattımıza danışabilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı Lady Era Hap bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurdu..

149TL

Bayan Azdırıcı Toz

Bayan Azdırıcı Toz

Bayan Azdırıcı TozBayan azdırıcı toz Rusya üretimi bir bayan azdırıcıdır. Rusyada üretilen ürün daha..

89TL