whatsapp ico

Bayan Azdırıcı Parfüm mü Damla mı?

01.01.2019 20:34, Admin

Bayan azdırıcı parfümler doğal afrodizyak özlerini içeren ve bayanları solunum yolu ile etkileyen ürünlerdir.

Birçok farklı bayan azdırıcı parfüm çeşidi piyasada bulunabilmektedir. Piyasada satılan bayan azdırıcı ürünlerden sadece %5 i bayanlar üzerinde etkilidir. Bayanları etkilemenin en kolay yolu olarak gösterilen bayan azdırıcı parfümlerin çok fazla sahtesi bulunmaktadır bu yüzden bayan azdırıcı parfüm alırken çok iyi araştırma yapılması gerekir.

Bayan azdırıcı parfümler doğal olarak afrodizyak içerirler. Bayan azdırıcı parfümlerin içerdiği afrodizyak hava yolu ile solunum sistemine ve akciğerlerden kana karışır. Kana yerleşen afrodizyak beyine cinsel istek hormonu olarak bilinen östrojen salgılaması için uyarır.

Bayan Azdırıcı Parfüm Etkileri

Bayan azdırıcı parfüm içerdikleri afrodizyak karışımı ne kadar fazla olursa bayanlar üzerinde o kadar etkili olurlar. Bayan azdırıcı parfümlerin etkileri çok fazla değildir. Bu durumun sebebi havaya karışan bayan azdırıcı parfümün içerisinde ki afrodizyak miktarının havada dağılmasıdır.

füzyon damlaBayan azdırıcı parfümler çok ucuz ürünler değildir. Kaliteli bir parfüm fiyatı bilindiği üzere gayet yüksektir. Bunun üzerine afrodizyak feromonun maliyetleri de eklendiği zaman fiyat oldukça yükselir.

Bayan Azdırıcı Parfüm mü Damla mı?

Birçok müşterimizin aradığı cevap bayan azdırıcı parfüm mü kullanmalıyım yoksa damla mı sorusu olarak karşımıza gelmektedir.

Bayan azdırıcılardan en fazla tercih edilen ürün tabii ki damladır. Bayan azdırıcı parfümlerin kullanımı kolay olsa da havaya karışmalarından dolayı etkisi çok azdır. Bayan azdırıcı damlalar ise konsantre şekilde üretilirler ve kana daha hızlı ve etkili şekilde karışırlar. Konsantre olması ve etkilerinden dolayı damla kullanılmasını tavsiye ederiz.

Bayan azdırıcı damlalar arasında en fazla kullanılan ve tercih edilen marka ise Estrogenolit damladır. Etkinliği doğal olarak ve klinik testler ile kanıtlanmış olan Estrogenolit damla şimdiye dek üretilmiş en etkili bayan azdırıcı damla olarak bilinmektedir.

En etkili bayan azdırıcı damlalar ve haplar ile alakalı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. 

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı ParfümBayan azdırıcı parfüm kokusu ile bayanları kendinize aşık edeceksiniz. Bayan az..

89TL