whatsapp ico

En Etkili Uyarıcı Damla Hangisi ?

02.12.2020 13:44, admin

Televizyonlarda ya da internet sitelerinde sürekli olarak bayan azdırıcı damla, kadın uyarıcı damla gibi reklamlar ile karşı karşıya gelinir. Farklı üreticiler tarafından imal edilen ve satışa sunulan bu damlaların büyük bir kısmı çeşitli vitamin ve mineral kombinasyonlarından oluşmaktadır. Çoğunda C vitamini ve L’Arginin ismi verilen madde bulunmaktadır. 

Bayan Azdırıcı Damla Gerçek midir?

Dünya üzerinde cinsel arttırıcı etkileri olduğu iddia edilen ürünler her zaman incelenmektedir. İlk etapta gıdalar üzerinde araştırmalar yapılmış ve bazı gıdaların içerisinde cinsel güce olumlu etkiler yaratan maddelere rastlanmıştır.

Günümüzde cinsel dürtüyü arttırmak amacıyla kullanılan ürünlerin tamamı afrodizyak olarak isimlendirilmektedir. Yunan mitolojisinde aşk tanrıçası olan Afrodit’ten ismini almaktadır. Afrodizyak etkili olan ürünlerin bu kategoride yer almasını sağlayan içerikleri bir araya getirilerek bayan azdırıcı damla olarak tanımlanan ürünler oluşturulur. Bu doğrultuda bayan azdırıcı damlaların gerçek olduğu rahatlıkla söylenebilir. 

Kadın Azdırıcı Damla Nedir?

Kadınlarda cinsel isteksizlik sorunları oldukça fazla görülmektedir. Her ne kadar kadınlar partnerleri ile cinsel ilişkilerini daha iyi bir seviyeye çıkarmak isteseler de bunu doğal yollarla başaramayabilirler. Böyle durumlarda kullanılan ve içeriğinde yer alan maddeler sayesinde cinsel ilişkiye karşı duyulan isteği ve cinsel ilişkiden alınan hazzı arttıran ürünler kadın azdırıcı damla olarak isimlendirilmektedir. 

Kadınlar bu damlaları kullandıklarında çok daha cazibeli ve şehvetli bir yapıya bürünürler. Bu doğrultuda kadın azdırıcı damlaları kullanan kişiler partnerlerini daha çok tahrik etme şansını yakalayacaklardır. Bu damlalar uzun soluklu ilişkilerin yaşanmasını sağlar. Ayrıca kullanılan damlalar sayesinde çiftler birbirlerinden çok daha fazla zevk ve haz almaya başlarlar. Birbirlerine duydukları hisler de daha kuvvetli hale gelecektir. 

bayan azdirici damla

Kadın azdırıcı damla kullanıldığında cinsel ilişkiye hazırlık aşaması da başlamış olur. Kadınlar cinsel ilişkiler başlamadan önce bu damlaları kullanırlar ve vücutları her yönden kendisini cinsel ilişkiye hazırlar. Kadınlar kısa süre içerisinde damlaların etkisi ile birlikte partnerlerine doğru hamleler yapacak ve zevkin doruklarına çıkmak adına adımlar atacaktır. 

Kadın azdırıcı damla bilimsel açıdan uzmanlar tarafından incelenmiş ve üzerinde yüzlerce test yapılmış ürünlerden bir tanesidir. Damlanın cinsel gücü arttıran özelliği yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. İçeriğinde kesinlikle kimyasal bir ürün barındırmadığından ve tamamen doğal bitki özlerinden üretilen bu damlalar kadınlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 

Erkeklerin ve kadınların kendilerini cinsel yönden çok daha iyi bir şekilde motive etmesini sağlayan bu damla kadınların orgazm olma ihtimalini yükseltecektir. Çok daha kolay bir şekilde orgazmı yaşayan kadınlar bunun keyfini uzun süre sürerler. Bu damlalar daha önceki kullanıcılar tarafından onaylanmış ve etkileri kanıtlanmış olan ürünlerdir. Güçlü özellikleri ve kaliteli yapısı ile birlikte bazı sağlık sorunlarının çözümünde de kullanılan bir üründür. 

Kadın azdırıcı damla kullanımının üzerinden 15-30 dakika geçtikten sonra vücutta hormon salınımları hızlanmaya başlar. Cinsel dürtüleri harekete geçiren hormonlar bu aşamada vücutta yoğunlaşacaktır. Bu durum kadınları cinselliğe doğru yola çıkarmaktadır. Kullanıcılar bu aşamaları direkt olarak yaşadıkları için damlanın ne kadar iyi düzeyde olduğunu sürekli olarak dile getirmektedir. Kullanıcılar her zaman yeni siparişler ile bu damlaları düzenli olarak kullanmaya devam ederler. 

Kadın Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Kadın azdırıcı damlaların cinsel ilişkiden 30 dakika öncesinde kullanılması gerekmektedir. Kullanımında direkt olarak ağza 15 damla damlatılır. Tamamen renksiz, kokusuz ve tatsız bir üründür. Bu sebeple de tortu oluşumu ya da mide bulantısı gibi şikâyetlere sebep olmaz. 24 saatte bir defa kullanılması gereken bu ürün içeceklerin içerisine katıldığında erir ve bu formda da kullanılabilir.

Kadın Azdırıcı Damlanın Kullanılamayacağı Durumlar Hangisidir?

Kadın azdırıcı damlalar tamamen doğal ürünlerden elde edildiği için insanlar üzerinde olumsuz etkiler yaratmamaktadır. Herhangi bir gıda ile tüketilememesi söz konusu olmaz. İnsanların sahip oldukları hastalıkları da olumsuz bir şekilde etkilemeyen bir üründür. 

Damlalar yalnızca hamile ya da emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Kullanılan damla vücuttaki hormon salınımını etkiler. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde hormon düzeyleri çok önemli olduğundan bu damlanın kullanılmaması gerekir. Ayrıca damla kullanıldığında içerikleri bebeğe de sirayet edecektir. Bu da hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmamasının sebeplerinden bir tanesidir.

Kadın Azdırıcı Damlanın Faydaları Nelerdir?

Cinsel ilişki çiftler arasında en önemli anlardan bir tanesidir. Birçok çift cinsel ilişki sırasında duydukları mutluluk ve haz sebebiyle ilişkilerine devam ederler. İlişkilerin daha sağlıklı bir şekilde devam etmesinde önemli bir etmendir. Eğer kadın azdırıcı damla kullanılırsa bu damla cinsel ilişki sırasındaki performansı yükseltecektir. Her iki taraf da cinsel ilişkiden çok daha yüksek seviyede keyif alır. 

Yaşanan cinsel ilişki yalnızca performans olarak üst seviyeye çıkmaz. Çiftler her zaman daha ateşli bir cinsel ilişki yaşamaya başlayacaklardır. Karşı tarafı uyaran hamleler gecikmeden yapılır ve cinsel ilişki her iki taraf için de daha çekici bir hal almaya başlar. Her cinsel ilişki öncesinden daha ateşli geçecek ve çiftleri etkileyecektir. 


Cinselliğin sıklığı zamanla neden azalır?

Cinselliğin sıklığı zamanla neden azalır? Makalemizi okudunuz mu ?


Cinsel ilişkiye karşı duyulan isteğin üst düzeyde olması çok önemlidir. Herhangi bir tarafın isteksiz davranışları diğer tarafı da olumsuz bir şekilde etkiler. İstekli olan tarafın motivasyonu ne kadar yüksek olursa olsun düşüşler meydana gelecektir. İsteksiz olan taraf genellikle kadınlar olduğundan bu damla ile sorunlar tamamen ortadan kalkar. 

Cinsel ilişkilerde isteksizliğin en önemli sebeplerinden bir tanesi yeteri kadar zevk alamamaktadır. İnsanlar cinsel eğitim almadıkları için cinsel ilişkiyi kendi hayallerinde kurarlar. Ancak aldıkları zevk her zaman bu hayalleri karşılamayabilir. Kullanılacak olan damlalar ile birlikte alınan haz çok üst seviyelere çıkacaktır. Cinsel ilişki sırasında bu durum net bir şekilde fark edilir. 

Vücutta kan basıncının yükselmesini sağlayacaktır. Metabolizma çok daha hızlı bir hale gelir. Cinsel ilişki sırasında çok daha atik bir şekilde hareket edilebilir. Yakılan kalori miktarı ciddi seviyede yükselir. Vücuttaki hormonlar da yükselecektir. Vücutta birçok farklı görevi bulunan hormonların düzeyindeki artış birçok sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilir. 

Damlalar son olarak sinir sistemini düzene sokma etkisi göstermektedir. Cinsel ilişki haz verdiğinde insanları stresten uzaklaştırma etkisi gösterir. Bu damlalar hem kendi özellikleri sayesinde insanlarda stresi düşürürken hem de cinsel ilişkinin daha haz vermesi sebebiyle stresten uzaklaştırır. Her iki taraf da stresten tamamen uzaklaşmış bir şekilde cinsel ilişkiyi sonlandıracaktır. Günün kalanında çok daha mutlu ve enerjik bir yapıda olurlar. 

Kadın Azdırıcı Damlanın Yan Etkileri Nelerdir?

Bayan azdırıcı damla tamamen doğal ürünlerden elde edildiği için herhangi bir yan etkisinden bahsetmek mümkün olmamaktadır. Doğru dozda kullanımını gerçekleştiren kişiler hiçbir yan etki ile karşılaşmazlar. Ancak dozlar aşıldığında bazı olumsuz etkiler görülebilir. Daha öncesinde ürünü kullanan kişiler yorumlarında herhangi bir yan etkiden bahsetmemektedir. 

Daha önceki dönemde hiçbir yan etkisinin gözükmemesi hiçbir zaman bir etkisinin olmayacağı anlamına gelmez. Bu sebeple de kullanıcıların her zaman dozajlarını aşmadan, belirtilen kullanım talimatlarına uyarak kullanmaları gerekmektedir. Kullanımda herhangi bir yan etkiye rastlanırsa bu konuda hemen doktorlara danışmak doğru bir karar olacaktır. 


  Bayan AzdırıcılarBayan İstek ArttırıcıBayanlar İçin Damla

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Ultra Bayan Azdırıcı Damla

Ultra Bayan Azdırıcı Damla

Ultra Bayan Azdırıcı DamlaUltra Bayan Azdırıcı Damla cinsel soğukluk yaşayan bayanların oldukça terc..

159TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL

Vigorella Sex Damlası

Vigorella Sex Damlası

Vigorella Sex DamlasıVigorella Sex Damlası ile muhteşem anlar yaşayacaksınız. Seks hayatınız iyiyse,..

399TL

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı DamlaSpanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla yıllardır piyasada satılm..

99TL

Green Temptation D9 Bayan Azdırıcı

Green Temptation D9 Bayan Azdırıcı

Green Templation D9 Bayan Azdırıcı Damla Green Templation D9 bayan azdırıcı damla serilerinin tamam..

99TL

Yes on bayan azdırıcı damla

Yes on bayan azdırıcı damla

Yes on bayan azdırıcı damlaYes on bayan azdırıcı damla yerli üretim bir bayan istek artırıcı damladı..

89TL