whatsapp ico

Ask Damlası Etkileri ve Ask Damlası Fiyatları

16.02.2020 02:59, Admin

Aşk damlası olarak adlandırılan damlaların geneli bayan istek artırıcı damlalardan oluşmaktadır. Aşk damlaları anlık etki göstererek bayanların cinsel hayatında daha ateşli ve arzulu olmalarını sağlar.

Aşk damlası olarak adlandırılan damlaların tamamı aynı etkide değildir. Aşk damlası Etkileri içerdikleri afrodizyak miktarı ve etken maddeler ile bayanların cinsel isteğini az veya daha fazla olarak artırırlar. bayan istek artırıcı olarak anılan bu ürünler genel olarak anlık etki sağlarlar. Aşk damlalarının etkileri içerdikleri afrodizyak ile doğrudan etkilidir.

füzyon damlaAşk damlası içildiğinde çok hızlı olarak kana karışır sonrasında çok hızlı olarak beyne ulaşır ve cinsel istek arzusunu tetikleyen östrojen hormonu salgılanmasını sağlar. Östrojen hormonu bir bayanın cinsel isteğinin uyanmasına ve cinsel ilişkiye girme isteğine yol açar.

Aşk damlaları yani bayan istek artırıcı damlalar arasında en fazla tercih edilen ve en etkili ürün Füzyon damla orjinal ismi ile fuzion sex drops dur. Füzyon aşk damlası içerdiği yüksek oranda afrodizyak bileşimi ile bayanın cinsel isteğini o kadar artırır ki neredeyse siz hiçbirşey yapmadan bayanın size yanaşmasını sağlar. Füzyon damla 10ml olarak satışa sunulmaktadır. En etkili bayan damlası olarak ABD den ithal edilen füzyon sex drops farklı bir içecek ile karıştırılarak kullanılır. 

Füzyon damla içildikten sonra çok hızlı etki gösteren bir üründür. füzyon damla etkileri ortalama 15 dakika içerisinde etkileri başlar ve 3 saat boyunca devam eder. Aşk damlası olarak da bilinen füzyon damla kullananlardan neredeyse hiç olumsuz geri dönüş alınmamıştır.

Füzyon aşk damlasını incelemek için buraya tıklayınız.

Beynin östrojen hormonu salgılamasından sonra ortaya çıkan sonuçlar şu şekildedir;

  • Kan akışının hızlanması ile terleme
  • Ten Renginde Pembeleşme
  • Vajinada sulanma
  • Gögüslerin Dikleşmesi
  • Saçlarla ve Gögüsler ile Oynama vb. 

gibi durumlar gözlemlenir. Aşk damlası etkileri ile bayan anlık olarak cinsel ilişkiye girme ihtiyacı hisseder. Ortaya çıkan durumlar bayanın cinsel ilişkiye girmesi veya kendini tatmin ederek orgazm olması sonucu son bulur. Bayanın kendini tatmin edememesi durumunda ise yukarıda belirtmiş olduğumuz durumlar ve etkiler 12 saate kadar devam edebilir. 

Aşk damlası etkileri ürün markasına ve içerdikleri afrodizyak oranına göre farklılık göstermektedir. Her damla aynı etkiyi göstermez. Bu yüzden satın alırken ürünleri detaylı olarak incelemek gerekir.

En iyi bayan azdırıcı hangisi makalemizi okudunuz mu.. buraya tıklayın.

Aşk Damlası Fiyatları

Aşk damlaları fiyatları içerdikleri afrodizyak miktarına, içerdikleri etken maddelere ve üretildikleri ülkelere göre farklılık gösterebilir.

Örnek olarak ülkemizde üretimi sağlanan aşk damlaları yani bayan istek artırıcı damlalar oldukça uygun fiyatlı olarak müşterilere sunulmaktadır. Yerli üretim aşk damlaları yani bayan istek artırıcı damlalar ortalama 50TL civarında satılmaktadır.

Yerli üretim aşk damlalarının uygun fiyatlı olmasının sebebi ülkemizde imal edilmeleridir. Yerli üretim ve uygun fiyatlı aşk damlalarına örnek olarak Musele aşk damlası, Womenizer aşk damlası, Cantharis D6 aşk damlası ve Potion aşk damlasıdır. Bahsetmiş olduğumuz aşk damlaları fiyatları 39TL ile 49TL arasında değişiklik gösterebilir.

Bu yerli üretim aşk damlalarının içerdikleri afrodizyak miktarları ortalama olarak %5 civarındadır ve etkileri ortalama olarak 1 saat sürer.

spanish fly

Orta etkili aşk damlalarının fiyatları 69TL ile 79TL arasında değişiklik gösterir. Bu orta etkili aşk damlaları %10 civarında afrodizyak içerirler. Orta etkili aşk damlalarına örnek olarak Blue Drops damlası, Kamagra damlası ve Yeşil Damla gösterilebilir. Orta etkili aşk damlaları etkileri ortalama olarak 90 dakika devam eder.

Ülkemize yurt dışından getirilen ve etkileri kanıtlanmış en iyi aşk damlaları ise Estrogenolit damlası ve Spanish Gold Fly damlasıdır. Bu aşk damlaları %20 afrodizyak ve yapay adrenalin ile ginseng gibi etken maddeler içerir. Bu aşk damlaları oldukça etkili ürünlerdir. Müşterilemizin yaptıkları dönüşleri bayanları neredeyse erkeklerin üzerine atlayacak hale getirmektedir. Bilinen en etkili aşk damlalarının fiyatları ise 99TL dir. 

En etkili aşk damlalarının etkileri 2 saat boyunca devam eder ve bayanın orgazm olması ile son bulur. Yurt dışından ülkemize gelen ve satışa sunulan Estrogenolit aşk damlasının Eskişehir ve İstanbul da kopyaları üretildiği ve 69TL civarında satılmaktadır. Bu kopya ürünler neredeyse hiç etkisi olmayan ve aşk damlası olarak satılan ürünlerdir.

Aşk damlaları orijinal olması kaidesi ile bayanlar üzerinde az veya çok etkilidir.

Aşk damlaları ile alakalı aklınıza takılan soruları uzman destek ekibimize danışabilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Bayan Azdırıcı hap Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha..

199TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla - Lady Era Bayan Azdırıcı DamlaLady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fa..

149TL

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla

Spanish Gold Fly Bayan Azdırıcı DamlaSpanish Gold Fly Bayan Azdırıcı Damla yıllardır piyasada satılm..

99TL